Eğitim Bayilikleri

Küçük Şeyler Akademisi Anaokulu Franchising Veriyor

Küçük Şeyler Akademisi Anaokulu Franchising Veriyor, Küçük Şeyler Akademisi Anaokulu Franchise, Anaokulu Franchising Veren Firmalar, Anaokulu İşletmeciliği, Anaokulu Açmak

Küçük Şeyler Akademisi Anaokulu, kendine özgü eğitim programı, yabancı dil eğitimi, spor ve sanat etkinlikleri ile bilim ve sanat temelli bir okul. 3-6 yaş grubu çocukların ihtiyaçlarına uygun bir biçimde hazırlanan eğitim ortamlarında çocukların çok yönlü ve tüm yönlü gelişimleri önemseniyor. Okullarda ayda 40 saat İngilizce etkinliği yapılıyor.

Yuvanın franchising modelinde öğretmenlerin ve yöneticilerin seçiminden eğitimlerine, okulların eğitim ortamlarının düzenlenmesine, düzenli ve sürekli bir biçimde eğitim süreçlerinin izlenmesine kadar her süreçte yatırımcılarla ortak hareket ediliyor.

Şu anda 12 ilde 12 okulla hizmet veriliyor. Yeni öğretim döneminde okul sayısının 25’e ulaşması hedefleniyor. Franchising alabilmek için öncelikle çocuklara güvenli ve sağlıklı bir eğitim ortamı sunabilecek bahçeli müstakil bir binanın hazırlanması gerekiyor. Altı derslikli anaokulu açabilmek için 80 bin ile 120. bin YTL arasında bir yatırım maliyeti gerekiyor.

Ciro 30 bin YTL’den başlıyor

Franchising verirken öncelikle Milli Eğitim Bakanlığı ruhsat şartlarına uygun, altyapısını tamamlamış ve o kentte yaşayan insanlar tarafından tercih edilebilir bir lokasyonda; öğrencilerin oynayabilecekleri yeterli büyüklükte bahçesi bulunan dubleks veya tripleks villa tipinde müstakil bahçeli binada; içinde müdür odası, öğretmenler odası, psikolog odası, revir odası, sekreter odası, kapalı oyun alanı, temel mutfak eşyalarının bulunduğu bir mutfak, 3-6 yaş çocuğunun boyuna uygun büyüklükte klozet ve lavaboları bulunan banyo ve veli bekleme salonu olan, en az 34 metrekarelik her yaş grubu için ayrı en az dört sınıfı bulunan bir bina olmasını tercih ediliyor. Bir franchise’ın elde edebileceği ciro göre 30 bin ile 60 bin YTL arasında değişiyor. Kâr marjı yüzde 20 ile 35 arasında değişiyor.

Başvuru için: 0216 463 24 50

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu