Bayilik ve Franchise

Kumrucum Fast Food Bayiliği

Kumrucum Bayilik Veriyor, Kumrucum Fast Food Bayiliği, Kumrucum Franchise, Kumrucum Franchising, Fast Food Bayiliği Veren Firmalar, Bayilik Arıyorum

İzmir´in sucuk, salam, sosis ve peynirli ünlü sandviçi kumru, kendine özgü ekmeği ve pişirme şekliyle pişerken gözü, yerken karnı doyuran eşsiz bir şölen. Özel yaptırılan ekmeği ile “klasik” kumrunun yanı sıra, yumuşak ekmeğe yapılmış “special” kumru da seçenek olarak sunuluyor. Ayvalık tostu, patso, sosis patates, sucuk ekmek, tost çeşitleri, köpüklü ayran, sıcak ve soğuk içecekler, sıkma meyve suları ile küçük dükkanlarda büyük işler başarılıyor.

Kumrucum, fast food sektöründe yılların deneyimi ile oluşan, küçük ve karlı bir işletme formatı. Sınırlı hammaddelerden, az sayıda basit ekipman kullanan, çok az sayıda personelle işletilen, hiç firesiz yeterli çeşit sunan, sadık müşterilerini hızla kazanan, düşük yatırımlı, düşük işletme gideri olan, küçük cirolarla kendini kurtarıp düşük cirolarda bile kar sağlayan bir konsept.

Kumrucum ister alışveriş merkezinde, ister sokakta, 10-40 m2 kapalı alanda kurulabiliyor. Ayakta hizmet veren büfe veya oturma salonlu restoran da olabiliyor. İşletmesi kolay, yatırımı hafif, karlı bir iş.

Kumrucum Franchise & More tarafından yönetilen ve franchise edilen bir konsepttir.

Kumrucum, konseptin kurucusu olan Hakan Albudak ve Franchise & More ortaklığıyla yönetilmektedir. Franchise verilecek yerlerin belirlenmesi, franchise alacak girişimcilerin seçilmesi, F&M temsilcileri tarafından yapılmaktadır.

Alışveriş merkezleri öncelikle Kumrucum açılması istenilen yerlerdir.

BAYİLİK PAKETİNİN İÇERİĞİ: Standart dekorasyon uzman ekiplerce yaplıyor, mönü lokasyona göre uyarlanıyor, başlangıç eğitimi veriliyor, yerel tanıtım ve reklam desteğinin yanı sıra operasyon ilk bir ay boyunca destekleniyor.
UYGUN YER: Alışveriş merkezleri.
BAYİLİK VERİLECEK ŞEHİRLER: Başta İstanbul olmak üzere tüm büyük şehirler, işlek caddeler ve alışveriş merkezleri.
BAYİLERDE ARANAN NİTELİKLER: Müşteri ilişkilerinde başarılı, işine zaman ayırabilecek girişimciler aranıyor.
YATIRIM MALİYETİ: 65 bin TL. CİRO HEDEFİ: 25 bin ile 35 bin TL arasında.
KÂR MARJI: Yüzde 20 ile 30 arasında değişiyor.

İletişim

F&M İstanbul: 0216-580 8828, Osman Bilge: 0532-622 7217
F&M Antalya: 0242-323 0328, Mehmet Dikbaş: 0532-765 7804

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu