Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Spor Malzemeleri Bayilikleri / Kutup Ayısı Bayiliği Alarak Spor Mağazası Açabilirsiniz

Kutup Ayısı Bayiliği Alarak Spor Mağazası AçabilirsinizKUTUP AYISI
Mağazalarında yok yok

Kutup Ayısı Genel Müdürü İsmail Aydoğan, “İstanbul Beyoğlu, Karaköy’de ve İzmir Kemeraltı’nda olmak üzere üç mağazamız var. Bunların iki tanesi franchise. Yılda bir ya da iki mağazadan fazla açmak istemiyoruz. Çünkü yatırımcı ve personelin yoğun bir eğitim sürecinden geçmesini istiyoruz. Ayrıca özellikle ilk yıl boyunca yeni açılan mağaza ile yakından ilgilenmemiz gerekiyor. Bu ve benzeri konularda en iyi sonucu elde etmek için sıkı çalışma yapmalıyız bu da zaman alıyor” diyor. Bu sözlerden de anlaşılabileceği gibi Kutup Ayısı ağır ama emin adımlarla büyüyor. Önümüzdeki dönemde Anadolu’da şubeler açılması hedefleniyor. Bunun için Ankara, Bursa, Antalya, Eskişehir, Erzurum ve Trabzon’a öncelik verilecek.

kutup ayisi magazasi
Kutup Ayısı mağazalarında doğa sporları ile ilgilenenlerin ihtiyaç duyabileceği her türlü ürün bulunuyor. Giyim, ayakkabı, çadır, çanta, uyku tulumu, bisiklet, kamera, elektronik ürünler ve aksesuar gibi birçok farklı ürün grubuna ait yüzlerce seçenek söz konusu. Kutup Ayısı İtalyan Asolo ve Grisport markalı ayakkabıların Türkiye distribütörlüğünü yapıyor. Bunların yanı sıra dağcılık çantalarının mucidi sayılan Lovve Alpine, ABD’li çelik termos markası Stanley gibi birçok markanın temsilciliğini üstlenmiş durumda. Kutup Ayısı’nın kendi markası olan Puhu içlikleri Türkiye’de üretiliyor.

Franchise adayının mutlaka doğa sporlarıyla ilgili ve iş takibi yapabilecek pozisyonda olması gerektiğini belirten Aydoğan, “Yatırımcımız bu işi yapabilecek finansal yeterlilikte olmalı. Franchise bedeli lokasyon ve büyüklüğe göre 10 bin euro’dan başlıyor” diyor. Kutup Ayısı, franchise bedelini peşin almıyor. Önce mağazanın kara geçmesi bekleniyor. Daha sonra franchise bedelini ödeyebileceği biçimde bir yapılandırmaya gidiliyor. Kutup Ayısı mağazalarının büyüklüğü 50-150 metrekare arasında değişiyor.

Telefon: 0212 2 43 04 30
E-posta: satis@kutupayisi.com
Web: kutupayisi.com

  Outdoor, Spor Malzemeleri Alanında Bayilik Veren ŞirketlerYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Adventure Republic Bayiliği Alarak Spor Giyim Mağazası Açabilirsiniz

ADVENTURE REPUBLIC Franchise bedeli almıyor Batı Mümessillik bünyesinde faaliyet gösteren Adventure Republic’in ilk mağazası 2001’de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir