Spor Malzemeleri Bayilikleri

Spor Ürünleri Mağazası Açmak İçin İntersport Bayiliği Alabilirsiniz

INTERSPORT
5 yılda 50 mağaza

Türkiye’deki ilk Intersport mağazası 2006’da İstanbul Levent’teki Kanyon AVM’de açıldı. Firmanın bugün İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir ve Erzurum’da 17 mağazası var. Şirket, 30 Mart 2013’te Antalya’da bir mağaza daha açarak şube sayısını 18’e çıkaracak. Intersport’un 16 mağazası şirket tarafından işletilirken Erzurum mağazası franchising sistemiyle açılmış.

intersport

Intersport 2013’te Antalya’da açacağı mağaza dışında bir mağaza daha açacak. Şirket, önümüzdeki beş yılda mağaza sayısını 50’ye çıkarmayı hedefliyor. Yeni açılacak Intersport mağazaları için öncelik İstanbul ve Ankara’da olacak. Bu illerin yanı sıra İzmir, Eskişehir, Antalya, Adana, Mersin, Kayseri, Samsun, Trabzon ve Bursa’da yeni mağazalar açılması hedefleniyor. Intersport mağazalarının büyüklüğü İstanbul ve Ankara gibi büyükşehirlerde bin metrekareye kadar çıkıyor. Franchise mağazaların büyüklüğü ise 500-700 metrekare arasında olacak. 2014’ten itibaren franchise vereceklerini belirten Intersport Genel Müdürü Aydın Kanatlı, “Franchise kanalında büyüme konusunda çalışmalarımız devam ediyor. Bu nedenle şimdilik yatırım şartları konusunda bilgi veremiyoruz. Bu hazırlıklarımız tamamlandığında Intersport’un franchise yatırım şartlarını açıklayacağız” diyor.

Intersport, çoklu markalı ve kategorili spor ürünleri perakendeciliği yapıyor. Örneğin, bir koşu ayakkabısına ihtiyacınız varsa, tüm mağazayı gezmenize gerek kalmadan, koşu bölümüne gidip, bütün koşu kategorisi ihtiyaçlarınızı, marka ve model seçeneklerini uzman danışmanlar eşliğinde görmeniz mümkün. Intersport mağazalarında yerli ve yabancı çok sayıda spor markasını ve spor ürünlerini bulabiliyorsunuz. Mağazada futbol, basketbol, fitness, koşu, outdoor, kayak, snowboard, tenis, yüzme gibi birçok spor kategorosinde onlarca markaya (Adidas, Nike, Puma, Reebok, Asics, Nevv Balance, O’Neill Salomon, The North Face, Spyder, Merrell, Jack Wolfskin, Arena, Spee-do, Wilson, Head, Babolat…) ait ürünler yer alıyor. Bunlar dışında McKinley, Etirel, Firefly, Protouch, Energetics gibi In-tersport’a özel markalar da var. Intersport, kendi markalarını, özellikle koton içerikli ürünlerini Türkiye’de ürettirip, bölge ülkelerine ihraç ediyor.

Telefon: 0216 665 10 00
Web: intersport.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu