Spor Malzemeleri Bayilikleri

Outdoor, Spor Malzemeleri Alanında Bayilik Veren Şirketler

Türkiye, doğa sporu malzemeleri alanında dünyanın en hızlı büyüyen pazarlardan biri. Bu alanda faaliyet gösteren şirketler bayilik ve franchise sistemiyle Anadolu’da çok sayıda şube açmaya hazırlanıyor.

outdoor

SPOR yapmak artık insanlar tarafından lüks olarak görülmüyor. Çok değil 10 yıl öncesine kadar Türkiye’de çok az sayıda insan fiili olarak spor aktiviteleriyle ilgileniyordu. Doğa sporları ve alternatif aktivitelere ise son derece sınırlı insan katılıyordu. Değişen yaşam koşullarıyla birlikte artık öğrencisinden işadamına, ev hanımından sanatçısına hemen her kesimden çok sayıda insan “outdoor” tabir edilen doğa sporlarına yoğun ilgi gösteriyor.

Birçok ülkede outdoor pazarı doyuma ulaşırken, Türkiye’de bu alanda büyük bir potansiyelden söz ediliyor. Bunu biz değil, spor endüstrisinin en büyük ve uluslararası alanda kabul gören araştırma kuruluşları söylüyor. Yapılan araştırmalara göre Türkiye, gelişmekte olan ülkeler arasında, doğa sporları ve malzemeleri alanında en hızlı büyüyen pazarların başında geliyor. Doğa sporları ve spor giyime yönelik ürün satan mağazalar bu yeni döneme adapte olmuşlar bile. Pazarın öncü şirketleri İstanbul dışında da şubeler açmaya başladılar, işte outdoor ve spor giyim pazarının önde gelen şirketlerinin bayilik ve franchise şartları…

Spor malzemeleri satış mağazası bayiliği veren firmalar için tıklayınız

ERSAN ÇIPLAK / PARA DERGİSİ

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu