Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Spor Malzemeleri Bayilikleri / Spor Malzemeleri Mağazası Açmak İçin Adrenalin Bayiliği Alabilirsiniz

Spor Malzemeleri Mağazası Açmak İçin Adrenalin Bayiliği AlabilirsinizADRENALİN
20 mağaza açacak

Adrenalin, doğa sporları meraklılarının yakından tanıdığı bir marka. Doğa sporları alanında Türkiye’nin ilk zincir mağazası olan Adrenalin, 1998’de İstanbul Beşiktaş’ta ilk mağazasını açarak faaliyetlerine başlamış. Adrenalin’in İstanbul (Beşiktaş, Karaköy, Kadıköy, Bakırköy) dört ve Adana’da bir olmak üzere toplam beş mağazası var. Adana ve Bakırköy mağazaları franchising sistemiyle açılmış. Adrenalin, 2011’den bu yana Batı Mümessillik bünyesinde faaliyet gösteriyor.

adrenalin magazasi
Adrenalin, franchising sistemiyle önümüzdeki beş yıl içinde 20 mağaza açmayı hedefliyor. Yeni açılacak mağazalar için öncelik Ankara, İzmir, Eskişehir ve Antalya’ya verilmiş. Adrenalin mağazaları en az 80 metrekare büyüklüğünde olacak. Franchising sistemiyle açılacak mağazalar için 20 bin euro franchise giriş bedeli isteniyor. Adrenalin, sürekli franchise ödemesi talep etmiyor, ancak reklam katılım payı alınıyor.

Adrenalin mağazalarında dağcılık ve kampçılık ürünlerinin yanı sıra şehirde kullanılabilecek giysi ve aksesuarlar da satılıyor. Ayrıca doğa sporlarını aktif olarak yapanların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler bulunuyor. Adrenalin mağazalarında kendi alanlarında uzman kişiler çalışıyor. Mağazada ilgilendiğiniz spor alanlarına yönelik satın alacağınız her ürün hakkında detaylı teknik bilgi almanız mümkün. Bu sayede yanlış bir ürün almanızın önüne geçiliyor.

Telefon: 0212 293 15 30
Web: adrenalinoutdoor.com

  Kutup Ayısı Bayiliği Alarak Spor Mağazası AçabilirsinizYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Adventure Republic Bayiliği Alarak Spor Giyim Mağazası Açabilirsiniz

ADVENTURE REPUBLIC Franchise bedeli almıyor Batı Mümessillik bünyesinde faaliyet gösteren Adventure Republic’in ilk mağazası 2001’de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir