Spor Malzemeleri Bayilikleri

Spor Malzemeleri Mağazası Açmak İçin Adrenalin Bayiliği Alabilirsiniz

ADRENALİN
20 mağaza açacak

Adrenalin, doğa sporları meraklılarının yakından tanıdığı bir marka. Doğa sporları alanında Türkiye’nin ilk zincir mağazası olan Adrenalin, 1998’de İstanbul Beşiktaş’ta ilk mağazasını açarak faaliyetlerine başlamış. Adrenalin’in İstanbul (Beşiktaş, Karaköy, Kadıköy, Bakırköy) dört ve Adana’da bir olmak üzere toplam beş mağazası var. Adana ve Bakırköy mağazaları franchising sistemiyle açılmış. Adrenalin, 2011’den bu yana Batı Mümessillik bünyesinde faaliyet gösteriyor.

adrenalin magazasi

Adrenalin, franchising sistemiyle önümüzdeki beş yıl içinde 20 mağaza açmayı hedefliyor. Yeni açılacak mağazalar için öncelik Ankara, İzmir, Eskişehir ve Antalya’ya verilmiş. Adrenalin mağazaları en az 80 metrekare büyüklüğünde olacak. Franchising sistemiyle açılacak mağazalar için 20 bin euro franchise giriş bedeli isteniyor. Adrenalin, sürekli franchise ödemesi talep etmiyor, ancak reklam katılım payı alınıyor.

Adrenalin mağazalarında dağcılık ve kampçılık ürünlerinin yanı sıra şehirde kullanılabilecek giysi ve aksesuarlar da satılıyor. Ayrıca doğa sporlarını aktif olarak yapanların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler bulunuyor. Adrenalin mağazalarında kendi alanlarında uzman kişiler çalışıyor. Mağazada ilgilendiğiniz spor alanlarına yönelik satın alacağınız her ürün hakkında detaylı teknik bilgi almanız mümkün. Bu sayede yanlış bir ürün almanızın önüne geçiliyor.

Telefon: 0212 293 15 30
Web: adrenalinoutdoor.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu