KVK Bayilik VeriyorKVK, 200 konsept mağaza için bayilik verecek, KVK bayilik, KVK franchise, KVK bayiliği almak, KVK franchising, KVK Store

KVK’nın yeni Genel Müdürü Özcan Ermiş’in göreve gelmesiyle birlikte şirkette bir dönüşüm yaşanıyor. Satış ve pazarlama ekibini değiştiren ayrıca yeni pozisyonlar ekleyen KVK, artık distribütör ve teknik servis şirketi olan konumlanmasını değiştirerek bir telekom şirketi olma yolunda strateji geliştiriyor.
İnternete bağlanan her cihazı artık mağazalarında satacak olan KVK, bayii kanalında da yeni yatırımlar yapacak. Şu anda 5 bin noktada bulunan KVK bayilerine ek olarak yeni konsepte 200 tane KVK Store açılacak. KVK’nın yeni Genel Müdürü Özcan Ermiş, “Mağazaları kendimiz açmayacağız franchise vereceğiz. Ama her mağazada bir KVK danışmanı olacak” diyor.

Bu yıl yatırımlarını bayi ve mağaza kanalına yapacak olan KVK, önümüzdeki dönemde her mağazanın içine cep telefonu tamiri yapılacak laboratuvarlar da ekleyecek, tek etapta bu yatırım 50 mağazada devreye girecek.

2011 yılı sonu itibariyle 1.5 milyar dolara ulaşan KVK, bu cironun 750 milyon dolarının operatör ürünlerinden, 750 milyon dolarlık kısmını ise cihaz satışlarından elde etti. Şirket 2012 yılında yüzde 15’lik büyüme ve 3.6 milyon cihaz satışı hedefliyor.

http://www.kvk.com.tr/dealerspecial.asp

  Pekergsm Bayilik VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

8 Yorumlar

 1. K.V.K BAYİLİĞİNİ ALMAK İSTİYORUM.İŞLETME MEZUNUYUM.İLGİNİZE.
  ŞALIURFA SURUÇ

 2. IST ZEYTINBURNUNDA SEYITNIZAMNDA TURKCEL ILETISIM MERKEZIM VAR BAYILIGINIZI ALMAK ISTIIYORUM YARDIMCI OLURTMUSUNUZ.

 3. ismail yıldızhan

  mersinde toroslar ilçesinde avea bayisiyim kvk bayisi olmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 4. izmir karşıyaka çaşıda turkcell bayisiyim sizinle çalışmak isterim yardımcı olursanız bu konuda sevinirim. teşekkürler.

 5. tayfun sarıtaş

  KVK STORE mağazamızla adana baraj yolu 6,5 durakta hizmete başladık. KVK nın yeni konsepti ile hizmet vermekten gurur duyarız.
  https://www.facebook.com/pages/Kvk-store/478833018796512
  http://www.btmbilisim.com.tr

 6. sizinle çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 7. yunus dursunoğulları

  ben izmir bucada iş yerim var ve şuan sizin zte olan 2 ürününüz çıkar çıkmaz aldım satmak için ve daimada kvk ürününü müşteriye tavsiye etmişimdir 14 yıldır aynı adres te hizmet vermekteyim.bayilik veriyorsanız almak isterim bana dönerseniz sevinirim.

 8. sizinle çalışmak isterim bana yardımcı olursanız sevinirim.Şanlıurfa.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir