Kozmetik Bayilikleri

Lady Beetles, bayilik veriyor

Lady Beetles, bayilik veriyor

Kozmetik sektörünün önde gelen isimleri arasına giren, özellikle kadın girişimcilerin önünü açmak adına geliştirilen franchising projesi, Türkçe’de “Uğur Böcekleri” anlamına gelen “Lady Beetles” markasıyla yola çıktı. İlk mağazasını geçtiğimiz günlerde Gaziemir Optimum AVM’de açan Lady Beetles, İzmir’den başlayarak tüm Türkiye’de mağazalarını açmaya hazırlanıyor. Türkiye çapında franchising usülüyle yayılmaya devam eden Lady Beetles markası altında kişisel bakım ürünleri, makyaj ürünleri, yardımcı aksesuarlar ve cilt bakım ürünleri gibi kozmetik adına birçok ürün bulunuyor.

ladybeetles

Avrupa Yatırım Fonu tarafından destek gören projede, girişimciler için gerekli kredinin kullandırılması konusunda da, girişimci adına çalışılarak, hızlı ve etkili sonuç alınıyor.

“ÖNCELİK BAYAN GİRİŞİMCİLERDE”

Lady Beetles markasının yaratıcısı, başarılı iş kadını Dilek Köylü, “Projemizin en çarpıcı özelliği, öncelikle bayan girişimcilere yönelik hazırlanmış olmasıdır. Bayanları tüketici toplum olmaktan çıkarıp, aile bütçesine ek gelir sağlamaları, yeni istihdamlar yaratılması, kendi işlerini kurma imkanı sağlaması, bunun yanı sıra vergilendirilmiş gelir kaynakları sağlayarak topluma da destek olması düşünülmüştür.” şeklinde konuştu.

lady beetles (5)

NEDEN LADY BEETLES?

Kozmetik ürün gamı oldukça geniş olan Lady Beetles, sağlık açısından bakanlık izni alınmış ürünleri içermekte olup, ürün çeşidi, aile fertlerinin her birine hitap edecek şekilde. Üretimden direk olarak son kullanıcıya sunulan ürünler, alternatiflerine göre daha uygun satış rakamlarına sahip. Buna bağlı olarak satış sürümünün de artış göstereceğini dile getiren Dilek Köylü, “Dolayısıyla tüm bunlar, işletmeciye karlılık olarak geri dönecektir.” Dedi.

Ayrıca Lady Beetles markalı ürünler, kozmetik ürünlerinden sıklıkla kullanılan ve sağlığa zararlı olduğu bilinen alkol ve paraben içermiyor.

lady beetles1

KURUMSAL VE SAĞLAM BİR MARKA

Bayilik alıp kendi işini kurmak isteyen bayan girişimcilerimiz, ürün tedariği ve çeşitliliği için ekstra zaman harcamayacaklardır. Devletimizin finansman açısından yeni iş kuran kadın girişimcilere sağlamış olduğu birçok imkanın, kendilerine bu proje çatısı altından kullandırılması için gerekli araştırma ve çalışmalar, tarafımızca yapılacaktır. Ayrıca tüm ürün eğitim ve satış destek eğitimleri de verilecektir.”

Lady Beetles markası ve franchising koşullarıyla ilgili ayrıntılı bilgi için

dilekkoylu@ladybeetles.com.tr
0531 777 35 50
Cumhuriyet Mahallesi İstasyon Caddesi no: 29 Tire İzmir

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu