Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Kozmetik Bayilikleri / Lemongrass House Kozmetik Bayiliği Veriyor

Lemongrass House Kozmetik Bayiliği VeriyorFirma İsmi : Lemongrass House
Bayilik Kategorisi : Kozmetik
Kuruluş Yılı :  1996
Şube Sayısı :  50
Firma Tanıtım :  Thailand merkezli el yapımı SPA  ve kişisel bakım ürünleri üreten markamız müşterilerine Avrupa Standartlarında kaliteli ürün temini imkanı sunmaktadır.

Lemongrass House

Ürünlerimiz Türkiye ve Avrupa birliği ülkeri ile Orta Asya’da sertifikalı bir şekilde temin edilmekte olup günümüzde temiz içerikleri ile Bitkisel Kozmetik ile ilgilenen insanların ilgi odağı olmaktadır.

Ürünlerin Özellikleri:
-Tamamen El yapımı ve paketlemelerine sahip ürün yelpazesi.
-Ürün içerikleri tamamen doğal içerikli olup , içerdiği bileşenlerin içinde kesinkli kimyasal ve petrol türevi ürünler bulunmamaktadır.
-Geniş ürün yelpazesi ile hem perakende mağazalarda sunulabilmekte olup ayrıca Spa Salonları , Oteller , Mağaza ve Pet Shoplara temin edilebilmektedir.
-Deklere edilebilecek finansal yeterlilik.
-Lemongrass House markasına bağlılık , sadık kalma ve ürünlere duyulacak olan maksimum inanç.
-AVM ‘lerde ve/veyahut Ana Cadde üzerinde minimum 30m2 alanında mağaza , AVM’lerde Kiosk alanı veya SPA Salonları / Otellerde Satış alanları olarak bayilikler verilebilmektedir.

Bayilik sistemine giriş için herhangi bir ücret talep edilememekte olup planlanan iş hacmine özel minimum ürün alım miktarı bulunmaktadır.

Lemongrass House markasına ait olan Görseller , Tematik Çalışmalar , Dekorasyon ve Sistem merkez tarafından hazırlanmaktadır.

Personel eğitimleri , bilgilendirme ve markanın tanıtılması konusunda Bayilik alacak şahıs / sirketlere özel eğitimler verilecek olup markanın sahip olduğu referanslar doğrultusunda planlama yapılacaktır.

Bayi veya bölgesel disturitör olabilmek için temin edilmesi gereken toplam tutar yaklaşık 100.000-150.000 TL olup bölge ve kapsama alanına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  CEM ÖZLÜ
Telefon :  0539 417 62 31
Web Sitesi : www.lemongrasshouse.com.tr
E-posta Adresi :  info@lemongrasshouse.com.tr
Adres :    Nisbetiye Mahallesi Gazi Güçnar Sokak No:4 Zincirlikuyu / Istanbul

  Soapville Kozmetik BayiliğiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Loris Parfüm Bayilik Bilgileri

Koku konseptiyle bir adım önde olan Loris parfüm satış bayiliği almak kazançlı olacaktır. Her şehir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir