Pizza Bayilikleri

Little Caesars 2012 Yılında 22 Franchising Verecek

Little Caesars 22 restoran açacak

Liftle Caesars’ın pastasından payınıza düşeni alarak restoran zincirimizin bir halkası olmak ister misiniz?

Elli yıllık deneyimiyle dünyaca bilinen lezzet Liftle Caesars, restoran zincirini her geçen gün büyütüyor. Little Caesars yatırımcıları, “Anahtar teslim modeli” ile bu zincirin halkası olup, kazanca ortak olmaya davet ediyor!
Little Caesars’ın franchise sahibi olarak hayallerinizi hayata geçireceğiniz bu yolculukta size yardımcı olmaktan büyük zevk duyarız.

Çelebi Holding’in bünyesindeki Little Caesars, Türkiye’de toplam 83 şubeyle faaliyet gösteriyor. İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa olmak üzere toplam dört ilde restoranları var. 2012 yılı içerisinde 22 yeni restoran için franchising vereceklerini söyleyen Litde Caesars Franchise Genişleme Sorumlusu Yasemin Karakulak, “Çorlu, Tekirdağ, Edime, Lüleburgaz, İzmit, Denizli, Manisa, Eskişehir, Yalova, Bolu, Konya, Kayseri ve Adapazan’nı hedefliyoruz. İstanbul, İzmir ve Ankara’da da yeni lokasyonlarda restoran açmayı planlıyoruz” diyor. Karakulak, ayrıca şu anda Çelebi Holding’in bünyesinde faaliyet gösteren 24 restoranı da yeni franchise’lara devredeceklerini sözlerine ekliyor.

Little Caesars Pizza

Pizza lezzetini geleneksel Türk damak tadının başrol oyuncusu acı ile buluşturan ve dünyada bir ilke imza atarak Joker Pizza uygulaması başlatan Litt-le Caesars Türkiye, “mutlu franchi-se”larıyla büyümeye devam ediyor. İlk şubenin açılışının üzerinden 3 ay gibi kısa bir süre geçmesine karşın ikinci şubeyi açan, üçüncüyü açmak için de kolları sıvayan genç girişimci Atilla Yıldız, Little Caesars’ta nasıl hızlı büyüdüğünü anlattı…

Lezzetli ve yenilikçi dünya markası

Mimar Atilla Yıldız, küresel krizden aldığı dersle iş riskini bölmek, kendi tabiri ile “yumurtalarını iki ayrı sepete koymak” için gıda sektörüne girme kararı almış. Krizlerden en az etkilendiği için gıda sektörünü tercih eden Yıldız, “Niçin Little Caesars?” sorusuna ise “Tüm markaları inceledim ve Little Caesars’ın biz girişimciler için çok iyi bir fırsat olduğunu gördüm. Little Caesars Türkiye, yatırım atağında, ürün kalitesi ve lezzeti ile; zengin menüsüyle pizza sektöründe öne çıkmış 14 ülkede 3.500 restoranı bulunan bir dünya devi. Ayrıca Litüe Caesars Türkiye’nin ardında 53 yıllık Çelebi Holding güvencesi de var. Sektörde sürekli gerçekleştirdikleri yeniliklerle, ürün ve hizmet kalite çıtasını yukarıya taşıyor. Pazar payını her geçen gün artırıyor. Kısa süre önce Acımasız Pizza ile Türk damak tadındaki geleneksel ‘acı’yı pizza lezzeti ile buluşturdu. Sonrasında çıkardığı Joker Pizza ile de tüm dünyada bir ilki gerçekleştirerek, fast food pazarında yeni bir dönem başlattı” yanıtını verdi.

Risklerden arındırılmış yatırım fırsatı

Little Caesars’ın ‘anahtar teslim’ franchise modelinin sunduğu avantajlara da değinen Atilla Yıldız, “Little Caesars Türkiye, özel bir sistemle; belirli lokasyonlarda kendi açıp işlettiği restoranları franchise olarak sunuyor. Girişimci de, personeli tecrübeli, sistemi oturmuş, belirli bir müşteri kitlesine sahip bu restoranlar arasından, görünen reel rakamlarına bakarak tercihte bulunabiliyor. Yani girişimciye, risklerden mümkün olduğu kadar arındırılmış, adeta ‘garantili’ bir yatırım fırsatı sunuyor. Ben de bu nedenlerden dolayı Little Caesars’ı tercih ettim ve Maslak restoranını devraldım. Ancak tüm pozitif öngörülerime karşın daha ilk günden itibaren beni şaşırttı. 190 -220.000 dolar arasında değişen sektöre göre düşük yatırım tutarına karşın, cirosal anlamda geri dönüş oranının çok tatminkar olduğunu gördüm. 3 ayda satışlarımı %35 arttırdım. Ben de ‘5 yılda 5 restoran’ hedefimi öne çekerek, henüz 3’ncü ayda 2’nci restoranımı Bostancı’da aldım, ııçüncüsü için ise görüşmelere başladım. Restoranlarımızla kız kardeşim ve kuzenlerim ilgilenecek. Litde Caesars, aile bireyleriyle büyümeye çok müsait, oturmuş bir sisteme sahip” dedi.

İşin Aynası

Uygun yer: 2012 yılında Anadolu illerine odaklanacak.
Yatırım maliyeti: Yaklaşık 180 bin dolar + KDV.
Başvuru için: 0216 666 67 52
E-Posta: yasemin.karakulak@celebi.com.tr

Little Caesars Pizza Franchise Şartları

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu