Pizza Bayilikleri

Little Caesars 2015 yılında 50 yeni restoran açacak

Little Caesars

Markanın, 2014 yılı istikrarlı büyümesi ve başarılı lokasyon seçimini değerlendiren Little Caesars İş Geliştirme Müdürü Barış Tamer Memiş, “Şubelerimizin lokasyonlarını özel analizler sonrası belirliyoruz” dedi.

Şube sayısı 80’e ulaşan Türkiye’de karlı yatırımın adresi Little Caesars, son olarak Bayrampaşa’da yeni şubesini açtı. Markanın lokasyon seçimlerinde özenli davranıldığını anlatan Little Caesars İş Geliştirme Müdürü Barış Tamer Memiş “Lokasyon analizlerini özel bir harita programı ile yönetiyoruz. Kullandığımız program ile bölgenin Türkiye istatistik Kurumu – TUİK tarafından yayınlanan tüm demografik ve ticari verilerin incelemesini yapıp nereye şube açacağımıza karar veriyoruz. Bayrampaşa şubemiz de bu detaylı çalışmanın son örneği oldu” diyor. Ayrıca, Memiş, “Doğru franchise adayını bulduğumuzda Bayrampaşa şubesini açmaya karar verdik. Bölgenin sosyo-ekonomik yapısını, demografik verilerini ve rakiplerimizin durumunu analiz ettik. Dolayısıyla bölgeden beklentimiz yüksek” dedi.

Little Caesars Pizza

Franchisee seçimi önemli…

Franchisee’lerin büyük bölümünün profesyonel hayattan gelen veya Little Caesars ailesinde müdürlük yaptıktan sonra kariyerine kendi işinin sahibi olarak devam eden kişilerden oluştuğunu anlatan Memiş, “Biz de franchise taleplerini yönetirken ‘aile işletmesi mantığında çalışacak adaylara öncelik veriyoruz. Adayımıza öncesinde 8 haftalık bir eğitim veriyoruz. Eğitim sürecini tamamlayan adayımız ile bölgedeki aday dükkanları değerlendirip en uygun olan yeri seçiyoruz. Dükkan seçiminden sonra proje ve uygulama aşaması yaklaşık 45 gün sürüyor. 45 günün sonunda anahtar teslim restoranı teslim ediyoruz” dedi.

Little Caesars’ın 2015 yılında ise 50 yeni restoran açacağını anlatan Memiş,”Şu anda sayısı 80’e yaklaşan şube sayımız ile pazardaki varlığımızı gittikçe güçlendiriyoruz. Karlı yatırım fırsatları ile yatırımcıların ilk tercihlerinden olan markamızla bu yıl içinde faaliyet gösterdiğimiz mevcut illerin dışında Tekirdağ, Edirne, Adapazarı ve Eskişehir’de de şu-beleşmek için çalışmalar yapıyoruz”dedi.

Little Caesars Pizza Franchise Şartları

Pizza Bayiliği Veren Firmaların Franchise Şartları

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu