Maraşhan Dondurma Bayilik Veriyor300 Yıldan fazla geçmişi olana Kahramanmaraş Dondurmasının eşsiz rahiyasını ve aromasını tutturan ve sürekliliğini sağlayan ustalarımızın ellerindeki hünerdir. İşte bu Hüneri yıllardır sürdüren ustalarımız MARAŞHAN DONDURMA markası ile bu lezzeti üretmeye devam etmektedir.

marashan

2004 yazında üretime başlayan MARAŞHAN DONDURMA, Kahramanmaraş dondurmasının eşsiz lezzetini Türkiye ve Dünyaya tattırmak amacıyla yola çıkmıştır. Yılların tecrübesine sahip dondurma ustaları Ahir dağında yetişen sahlep ve keçi sütüyle bu lezzeti sizlere en kaliteli ve doğal şekilde üretmektedir.
MARAŞHAN DONDURMA markasındaki Maraş ibaresi ile ürettiğimiz eşsiz lezzetin bir maraş dondurması olduğunu ve han ekiylede bu lezzetin gelenekselliğini belirtmek istedik.

Yaz sezonunda MARAŞHAN DONDURMA reyonlarında Bademlisindan Fıstıklısına, Karamellisinden Muzlusuna, Çikolatalısından Cevizlisine, Çileklisinden Böğürtlenlisine kadar 17 çeşit reyon ve birçok paket dondurma çeşitleriyle yaza merhaba demiştir. Birlikteliğimizin uzun yıllar sürmesi dileğiyle…

Bayilik Şartları : Sizde Yatırımlarınızı En Verimli Şekilde Değerlendirmek İçin Bizimle İrtibata Geçiniz…

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : mehmet alıç
Telefon : 532 560 62 40
Web Sitesi : marashandondurma.com
E-posta Adresi : info@marashandondurma.com
Adres : Şazibey Mah. 3. Toptancılar Caddesi No:29 KAHRAMANMARAŞ / TÜRKİYE
Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir