Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Kozmetik Bayilikleri / Maya Pharma Bayilik Veriyor

Maya Pharma Bayilik VeriyorMaya Pharma Bayilik, Maya Pharma Temsilcilik


2009 yılında kurulan firmamızın temelleri sektörel tecrübe açısından daha da eskilere dayanır. Estetik ve Dermo Kozmetik alanında adından sıkça söz ettiren firmamız çok genç olmasına rağmen Annagaspi, Matrigen, Buree, Mediderm, DM.Cell, Qetre, Lee Moon Won, Renokin, Kosmethod – Genyal (YalArt), MCCM (Medical Cosmetics) gibi dünyaca ünlü markaları bünyesine katmıştır.
Sürekli yenilikler peşinde koşan firmamız halen dünya çapında kalitesini ispatlamış yeni markalarla görüşmelerini devam ettirmektedir.

Ürünlerini bayilik sistemi ile kullanıcılarına ulaştıran firmamız, genel olarak; estetik ve güzellik merkezleri, klinikler, kuaför ve cilt bakım merkezleri, estetisyen ve dermatolog doktorlar, eczaneler ile çalışmaktadır. Talep üzerine ürünlerimize ulaşamayan kullanıcılarımıza www.guzellikdukkani.com ve www.matrigenkrem.com sitelerinden havale, kredi kartı ve kapıda ödeme gibi olanaklarla online satış imkanı sunulmaktadır.

Firmamız bayilerini görseller, teknik dokümanlar ve eğitimlerle destekleyerek profesyonel kalite de bir hizmet sunar.

Maya Pharma ailesi olarak “güzelliğinizi ortaya çıkaracak” fikir ve ürünlerle sürekli yanınızdayız…

  Wo Loves Açık Parfüm BayiliğiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Loris Parfüm Bayilik Bilgileri

Koku konseptiyle bir adım önde olan Loris parfüm satış bayiliği almak kazançlı olacaktır. Her şehir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir