Giyim Sektörü ve Moda Haberleri

Nişanlık modelleri

Nişanlık modelleri. Evliliğe hazırlık olarak yapılan nişanlılık dönemi de birçok kişi tarafından büyük kutlama ile yapılır. Eğer sizde nişan gününüzü âdeta düğün havasında bir salonda yapacak ve birçok sevdiklerinizi davet edeceksiniz size en yakışan ve en önemlisi çok havalı bir nişanlık modeli ile herkesin karşısına çıkmanız en doğru karar olacaktır.

Özellikle satın alırken abiye modelleri kataloglarına göz atabilirsiniz. Her yıl değişen trendler daha fazla güzel ve gösterişli olmak sizin elinizde. En yeni abiye modelini üzerinizde taşıyabilir ve gelen herkesin hayran kalmasını sağlayabilirsiniz. Bu gecede düğün geceniz kadar özel ve size ait bir gece. Herkesin bakışları sadece sizin üzerinizde olacak ve özellikle nasıl bir nişanlık modeli seçtiğinizi dikkatlice kontrol edeceklerdir.

abiye
Nişanlık modelleri

Genellikle düğün salonlarına yakışan abiye modelleri arasında gelen renkli modeller ağırlıklı kullanılıyor. Ağırlıklı kırmızı, fuşya ve mor en çok kullanılan renkler arasında yerini alıyor. Yapılacak gösterişli bir saç modeli giydiğiniz abiye ile de uyum göstermeli ve baştan ayağa bir bütünlük elde etmelisiniz.

Nişanlık modelleri
Abiye modeli

Nişanlık modellerinde en çok dikkat edilen bir nokta ise damat adayı ile uyum sağlayabilmektir. Eğer özel dikim bir model yaptırıyor iseniz, kumaşınızın bir parçasını alarak damadın yakasına mendil olarak kullanabilirsiniz. Böylelikle bir bütün içerisinde daha şık bir görüntü elde edilebilir. He siz çok şık olacak hem de sizden bir parça en sevdiğiniz kişide anlam kazanacak.

Abiye modelleri
Abiye modelleri

Alacağınız abiye modelini de aynen gelinlik gibi damat adayına göstermeden, nişan günü sürpriz yaparak görmesini sağlayabilirsiniz. Her şeyinizi tam olarak bitirdiğinizde sizi gördüğünüz bakışı asla unutamayacaksınız. O gecenin peri masalı sizler için söylenecek ve âdete bir prenses gibi alkışlanacaksınız. Bolca eğlenmeli ve bu günün keyfini doyasıya çıkarmalısınız.

İlgili Konu: Giyim modelleri

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

  1. Oldukça yararlı bir makale olmuş, son zamanlarda nişanlıklarla ilgi çok fazla yayınlanmıyor. Abiyeler ile ilgi de yazılarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu