Bayilik ve Franchise

Nokta Duşakabin Bayilik Veriyor

Nokta Duşakabin Bayilik Veriyor

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen çalışma tarzımızla, faaliyetlerimizle ilgili tüm yenilikleri ve değişimleri takip ederek, dayanıklı, piyasa koşullarına uygun ve kusursuz üretimler yapan; sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi sağlayabilen, etik değerlere saygılı takım anlayışı ile çalışabilen, personelin memnuniyetine ve eğitim seviyesini sürekli geliştiren yasal şartlara ve kalite yönetim sistemi şartlarına uyarak alanında rekabet gücü yüksek bir firma olmaktır.

İstanbul İçi Bayilik Sistemi

Montaj Ekibi Çalıştırmadan Bayiilik Talebinde bulun işletmeler için bayilik sistemi

1.Bayi Almış Oldugu ölçü Talebini nokta duşakabin bayi temsilcisine iletir, bayi temsilcisi iletilmiş olunan adrese keşif ekibi göndererek keşif yapıldıktan 1 gün sonra bayii aranarak müşterisinin talebi ve fiyat bilgisi iletilmiş olunur, müşteriye her hangi bir fiyat bilgisi verilmez, fiyat bilgisi bayii tarafından müşteriye iletilir.

2.bayii tarafından verilmiş olan sipariş nokta duşakabin tarafından imal edilip montaj işlemi gerçekleştirilir.Ürün Tahsilatı işlemi ürün tesliminde Montaj ekipleri tarafından tahsil edilir.

3.bayiilerimizin Nokta duşakabin’e vermiş oldugu siparişlerin keşif montaj ve tahsilat işlemleri gerçekleştikden sonra elde etmiş oldukları kazançları (hesap ekstresi) haftalık veya aylık olarak belirtmiş oldukları banka hesaplarına nokta duşakabin tarafından yatırılır.

Montaj ekibi bulunan işletmeler için bayilik sistemi

1.sipariş talebini Nokta Duşakabin Bayii temsilcisine iletilir, iletilmiş olunan sipariş üretilip bayii ofisine bırakılarakılır ve ürün tahsilatı yapılır.

İSTANBUL DIŞI BAYİİLİK SİSTEMİ

1. Bayilik başvurusu yapan işletmelerin montaj ekibi bulundurması sarttır.

2.bayii almış oldu siparişlerin ve nokta duşakabin merkezinden gelecek olan ölçü keşif talebini karşılıyacak ekibe sahip olmalıdır.

3.bayii müşteri tafafından onayı alınmış sipariş bilgilerini Üretilmesi için nokta duşakabin bayii temsilcisine iletmesi gerekmektedir.

4.bayii sipariş etmiş oldugu ürünün ücretini nokta duşakabin hesabına ürün üretimi yapılmadan yatırması gerekmektedir. ücreti gönderilmiş olunan siparişler üretildikten sonra kargo veya ambarlar vasıtası ile bayii ofisine iletilmektedir.

Not : Duşakabin,Küvet, Duş Teknesi Ürünlerinde Fiyat Listesinde belirtilen fiyatlar üzerinden bayilerimizen % 50 iskonto verilmektedir.

İstanbul dışından firmamıza yapılan siparişler bayilerimize aktarılarak bayilerimizin kazançları arttırılmaya çalışılmaktadır.

bayilerimizin duşakabin ve diger yapmış oldukları hizmetleri noktaduşakabin/forum bölümünde ücretsiz olarak tanıtılarak bayii isminin google arama motorunda ön planda olması sağlanıp bayii’nin prestiji arttırılmaktadır.

Fiyat listesinde belirtilen fiyatlara kdv ve montaj dahil değildir.

İstanbul dışı duşakabin gönderileri kargo veya ambarlar ücreti bayii tarafından ödenmektedir.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Fatih Tiryaki
Telefon: 0212 504 91 47
Adres: Siyavuşpaşa Mah.Feritselimpaşa Cad.Sıraevler Sk.No :30 Bahçelievler/İstanbul
Mail: info@noktadusakabin.com
Web Sitesi : www.noktadusakabin.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

  1. merhaba ben bayilik almak istiyorm lütfen arayın görüşelim tl 212 531 95 61

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu