Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / Original Penguin Franchise Bedeli Almıyor

Original Penguin Franchise Bedeli AlmıyorORIGINAL PENGUIN
GENÇLER HEDEFLENİYOR

1955’te Minneapolis’te askeri malzeme ve iç çamaşırı firması olarak kurulan Munsingwear, Amerika’nın ilk ikonik golf t-shirt’ünü “An Original Penguin’’ markası adıyla yarattı. 2003 yılında Perry Ellis firması tarafından satın alınan marka tamamen spor, erkek markası olarak yeniden lanse edildi. Daha sonra kadın, çocuk, aksesuar koleksiyonları ve kozmetik ürünleri bünyesine ekleyerek bir yaşam biçimi markası oldu. Clint Eastwood, Frank Sinatra gibi 50’li yılların ünlü Hollywood yıldızlarından Brad Pitt, Jake Glyndhaall gibi günümüz starlarının tercih ettiği Original Penguin, Türkiye pazarına 2 yıl önce girerek Türk gençlerinin de yeni ikonik markası haline geldi. Markanın Türkiye temsilcisi Bilsar. Bilsar Yönetim Kurulu Başkanı Selman Bilal, franchise verdikleri Original Penguin ile ilgili şartlarını şöyle özetliyor: “Mağazaların 70-120 metrekare aralığında, gençlerin daha çok tercih ettiği yaşam merkezi olmuş olan AVM’lerde ya da aktif caddelerde olmasını istiyoruz.
Öncelik verdiğimiz şehirler başta İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Trabzon, Eskişehir, Adana, Gaziantep, Mersin, Bursa olmak üzere; genç nüfusun yüksek olduğu şehirlerdir. Ayrıca hedeflenen şehirler arasında; Afyon, Aydın, Balıkesir, Bolu, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Erzurum, Hatay, Giresun, İsparta, Kayseri, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Muğla, Rize, Samsun, Tekirdağ Şanlıurfa, Van, Batman, Yalova da yer almaktadır!’ Herhangi bir franchise ücreti talep edilmiyor.

  Doping Hafıza Bayilik VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

2 Yorumlar

  1. afyondan yaziyorum ya hu orjinal penguin bi ayakkabi taktim kafama nerde satiş yeri var hangi ilde bölgede bi hafta oldu peşindeym alamadim halkı bilglendrin

  2. MERHABA…. BAYİLİK İÇİN ŞARTLAR HAKKINDA GÖRÜŞEBİLİRMİYİZ.. 0538 266 10 93

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir