Eğitim Bayilikleri

Oxford House College Franchise Veriyor

OXFORD HOUSE COLLEGE
ilk kez franchise veriyor

İngiltere’nin en saygın dil okullarından Oxford House College’in İstanbul istiklal Caddesi’nde bir şubesi var. Bir yabancı dilin ancak konuşulan bir ortamda öğrenilebildiği gerçeğinden yola çıktıklarını belirten Oxford House College Türkiye Genel Müdürü R. Deniz Akar, “Okulumuzun her yerinde sadece İngilizce konuşuluyor. Giriş kapısında “You are entering an English speaking zone” (İngilizce konuşulan bir bölgeye giriyorsunuz) yazıyor” diyor.

Oxford House College, Türkiye’deki İngilizce dil eğitimine yeni bir konsept ve farklı bir anlayış getirme iddiasında. Örneğin, kurstaki her bir kat, İngilizce konuşulan ülkelerin birine ayrılmış. İngiltere katındaki sınıflar Londra, Oxford, Cambridge, Bournemouth ve Brighton olarak ayrılıyor. Amerika katında ise New York, Los Angeles, Miami, Boston gibi sınıflar bulunuyor.

Öğrencilerine eğitimlerini yurtdışında tamamlama fırsatı da sunan Oxford House College, orta seviye ve üzeri İngilizce dil bilgisine sahip olanlar için mesleki veya özel amaçlara yönelik dil kursu da veriyor.

Franchising sistemiyle Türkiye genelinde yeni şubeler açma kararı aldıklarını belirten Akar, “Ankara, Aydın, Kayseri ve Samsun’da franchise anlaşmaları imzaladık. Yılsonuna kadar bu illerde şubeler açmayı planlıyoruz. 2013 sonuna kadar 50 şube açarak bin kişiye istihdam yaratmayı hedefliyoruz” diyor.

Bir Oxford House College şubesi açmak için Milli Eğitim Bakanlığı standartlarına uygun, en az 300 metrekare büyüklüğünde bir işyeri gerekiyor. Franchise giriş bedeli, bölgesine göre 10-15 bin euro arasında değişiyor. İsim hakkı bedeli olarak ayda 350 ile 750 euro arasında değişen sabit bir ücret talep ediliyor.

Telefon: 0212 444 1 287
E-posta: yavuz@oxfordhousecollege.com

Bilişim Eğitim Merkezi Franchising Sistemiyle 15 Şube Açacak

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu