Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Kozmetik Bayilikleri / Pagi Doğal Kozmetik Franchise Veriyor

Pagi Doğal Kozmetik Franchise VeriyorKozmetik dükkanı açmak şimdi çok daha kolay. Her türlü desteği sağlayan kozmetik markası Pagi bayilik imkanı ile dükkan açmanıza olanak sağlıyor. Yatırım yapacaklara lokasyondan eleman ağitimine kadar birçok deskleri sağlıyor.

Pagi ile kozmetik mağazası açmak

Sektör : Kozmetik
Kuruluş Yılı : 2004
Toplam Çalışan Sayısı: 27
Merkez Ülke : Türkiye
Şube Sayısı : 2

Firma Tanıtımı: Osmanlıcada sabah anlamına gelen Pagi Kozmetik 2004 yılında İsmail Açar İbrahim Açar kardeşler tarafından kurulmuştur.Pagi Kozmetik önce doğaya saygılı olmayı ,korumayı hedefler.Bu hedefler doğrultusunda 2004 yılından bugüne tüm dünyada ürün çeşidini kullanıcılarına sunmaktadır.Gelişmiş ülkelerde sıkça rastlanan doğal ürün shoplarının ülkemizdeki eksikliğini hisseden Pagi Kozmetik 2011 yılından itibaren kendisi gibi düşünen bu alanda yatırım yapmak isteyen girişimci ler için karlı fırsatlar sunmaktadır.

İstenilen Mağaza Konsepti

Minimum 30 metrekare ve üzerinde şehir merkezlerinde,ana caddelerde ve alışveriş merkezlerinde bulunan mağazalar tercih edilmektedir.

Neden Franchising Neden Pagi
Yatırımcılar mağaza kurulumu,dekor,ürün alımı vb. maliyetlerin üstüne reklam ve tanıtım için ciddi paralar harcayarak oluşturabilevekleri müşteri potansiyeline , Pagi tabelasını koyar koymaz sahip olurlar. Pagi bu yatırımlar sonucunda sağlamış olduğu marka bilinirliği ile yatırımcılara sürekli müşteri ve iş yapma imkanı sağlar. Personel bulumu,eğitimi,stok yönetimi,satış ve yönetim konularında sağlanan operasyonel destekle birlikte yatırımcı kendisinin ve ekibinin tüm zaman ve enerjisini satış üstüne yoğunlaştırılabilir.Bu da satışa ciddi bir artı sağlar.

Kendi markalarını yaratmak isteyen kişiler onlarca firmayla; sipariş,sevkiyat,ödeme,iade gibi konularda ayrı ayrı muhatap olur.Pagi yatırımcıların her konuda destekçisi ve tek muhatapıdır.Ayrıca kendi markalarıyla hizmet vermek isteyen kişiler onlarca firmayı muhatap almayı kabul etse dahi ürün alımı yapmak isteyecekleri firmalar kendilerine adetsel ve TL bazında kotalar koyup yıllık teminatlar istemektedirler pagi yatırımcılarına sağladığı stoksuz çalışma kolaylığı ve kotasız ticaret imkanı ile riski en aza indirmektedir.

  Refan Kozmetik Bayilik Veriyor

Bayilik Yatırımları ve Toplam Yatırım Miktarı

Bu sektörün bir parçası olmak ve bu iş ortaklığını sektörün lider firması Pagi Kozmetik ile yapmanın bedeli ortalama 50 metrekare bir mağaza için isim hakkı;dekorasyon ve oluşturulacak ürünlerin toplam maliyeti olan tutar 40.000 TL ile 60.000 TL arasındadır.

Kar Marjı

Ürün çeşitlerine göre kar marjı minimum % 100 dür.
Bayilik/Franchise Bilgileri
Bayilik Şartları: .
Bayilik Paket(ler)inin içeriği : .
Bayilik Verilecek İller : Türkiye Geneli
Yatırım Maliyeti : 50.000 TL
Ortalama Kar Marjı : % 100
Reklam Katılım Ücretleri : Yok
Gelirden Pay : Yok
Ek Hususlar : .
İletişim Bilgileri
İlgili Kişi : İbrahim Açar
Adres : Barboros Mah.Dereboyu Cad. Uphill Towers A Blok D:10
Batı Ataşehir / İstanbul
Telefon : 0507-989-11-71 – 0212 438-18-95
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Loris Parfüm Bayilik Bilgileri

Koku konseptiyle bir adım önde olan Loris parfüm satış bayiliği almak kazançlı olacaktır. Her şehir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir