Kozmetik Bayilikleri

Pien Parfume Bayilik Yatırım Maliyeti 25 Bin TL

Pien Parfume Açık Parfüm Bayiliği

Firma İsmi : PİEN PARFUME
Bayilik Kategorisi : KOZMETİK-AÇIK PARFÜM BAYİLİĞİ
Kuruluş Yılı :  2002
Şube Sayısı :  20
Firma Tanıtımı :  2002 yılında kurulan ve sadece parfüm konusunda uzmanlaşan PİEN PARFUME mağazalaşmaya devam etmektedir.
PİEN Parfume T.C. Sağlık Bakanlığının zorunlu kılmış olduğu üretim standartları ve denetimleri altında Silivri’de bulunan üretim merkezinde Avrupa Birliği normlarına ,IFRA (İnternatıonal Fragrance Associaton) ve RIFM (Research Institıte For Fragrance Meterials) standartlarına uygun hammaddeleri seçerek üretimini gerçekleştirmektedir.

PİEN Parfume kozmetik- kişisel bakım sektörüne yön veren tüm parfüm çeşitlerini ürün yelpazesinde bulundurmaktadır.

İlk mağazasını Silivri’de açan PİEN Parfume 14 bayisi ile sektörün lider markalarından olup, Sforzo Kurumsal Danışmanlık’ın iş ortaklığı ile birlikte daha profesyonel bir oluşuma adım atmıştır.
Cinsiyet ve yaş ayırımı yapmaksızın tüm tüketicilere hizmet veren PİEN Parfume her şehire bir bayilik verme hedefiyle daha da büyüyor.

PİEN Parfume kişisel bakım sektöründe düşük maliyet, küçük bütçe ve yüksek kar marjıyla birlikte avantajlı bir yatırım haline gelmiştir.

Lojistik ve altyapı yönünden ciddi bir güce sahip olan PİEN Parfume eğitim,yönetim ve operasyoneldesteğiyle birlikte yapılan yatırımı kısa vade de geri kazandırmaktadır.Böylece risksiz olan bu sektörde iyi bir iş sahibi olabilirsiniz.

Sforzo Kurumsal Danışmanlık’ın yaptığı araştırmalara göre; olası krizler, rekabet koşulları ve mali sıkıntılar göz önünde bulundurulduğunda, büyük bir zincirin parçası olmak riski azaltan sayısız avantajlar sağlamaktadır.

KRİTERLERİMİZ:
•       10 m2 ve üzeri, ana arterler, şehir merkezleri ve alışveriş merkezlerinde bulunan mağazalar tercih edilmektedir.
•       Tarafımızca standart olan dekor kullanılmalıdır.
•       Şirket politikalarına paralel yönetim anlayışı hakim olmalıdır.
•       Yatırım için gerekli finansal güce sahip olunmalıdır.
Herhangi ürün ve stok maliyeti kotası bulunmamaktadır. Yatırımcıların tercih ettikleri ürünlerden koli bazında sipariş verme zorunluluğu yoktur.Böylelikle bayilerimizin, satın alım gücü artmakta ve günümüz rekabet koşullarında müşterilerin çok çeşit bulabildikleri mağazalar yaratılıp yüksek satış – yüksek stok devir hızına ulaşılmaktadır.

SEKTÖREL ANALİZ VE OLUŞAN PAZAR PAYI:

Kadın ve erkek kategorilerin tamamını içinde barındıran ürün yelpazesiyle tüm tüketicilere hitap etmektedir. Pien Parfume’de ürün başına düşen perakende satış fiyatlarının düşük olması müşterinin alım gücünü arttırmaktadır. Araştırmalara göre olası krizlerde en az etkilenen sektörlerden birinin,m2 başına düşen müşteri giriş sayısının en yüksek olduğu mağazalarla kişisel bakım firmalarına ait olduğu kanıtlanmıştır.

Sektördeki bazı tekstil firmalarının ve marketlerin parfüm için stand ve reyon ayırmaları da sektöre olan yoğun ilginin kanıtıdır. Ancak müşterilerin tercihi mağazaların içinde bulunan küçük stand ve reyonlardan ziyade, geniş ürün yelpazesi barındıran, tüm koleksiyonun sergilendiği kişisel bakım mağazalarıdır.

BAYİLİK İÇİN GEREKEN TOPLAM YATIRIM MİKTARI:

Ortalama 10 m2 mağaza için, dekorasyon ve ürün maliyeti dahil yaklaşık olarak toplam yatırım miktarı 25.000 TL’ dır.

AYLIK ELDE EDİLEBİLİCEK TAHMİNİ CİRO (MİNİMUM MAXİMUM) :

10 m2 bir mağazanın aylık yaklaşık minimum 10.000 TL, Maximum 30.000 TL ciro yapması gerekir.

Bayilik Şartları : Minimum 10 metre mağaza
Bayilik ile ilgili Desteklerimiz : Eğitim,Lokasyon bulma,Dekorasyon takibi ve uygulama,Mağaza Dizayn
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı :  10 m2 mağaza için yatırım maliyeti 25.000 tl kar marjı %100 ve üzeri

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  Ayten ATASOY (Marka Müdürü)
Telefon :  0533 607 04 87 / 216 441 85 56
Web Sitesi : www.pienparfume.com.tr
E-posta Adresi :  ayten@pienparfume.com.tr
Adres :    Bağdat caddesi No:458/11 Maltepe/İstanbul

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu