Anasayfa / Bayilik ve Franchise / Pizzabulls, Bursa, Ankara ve İzmir’de franchising verecek

Pizzabulls, Bursa, Ankara ve İzmir’de franchising verecek
Pizzabulls

2006 yılında %100 yerli sermaye ve öz kaynaklarımızla ilk şubemizi açtık.Değişmeyen lezzet,standartlar ve sektöre kattığımız ilk uygulamalarla büyümemizi gerçekleştirdik.Bütün büyümemizi kendi sermayemizle gerçekleştirirek uluslararası firmalarla rekabet etmekteyiz.

pizzabulls

Sektöre kattığımız yeniliklerden bir kaçı:

  • Her zaman İkinci Pizza Bedava uygulamasıdır
  • Gece geç saatlere kadar açık olma uygulaması da bizim Pizza sektörüne soktuğumuz uygulamalardan birisidir.Bizim bütün şubelerimiz gece 03:00’e kadar açıktır.Bizi gören rakiplerimizde aynı tip uygulamalara başlamışlardır.

Pizzabulls franchise ilkesinde,Kazan-Kazan vardır.İşletmecilerimizin kazanmadığı hiçbir projede yada promosyonda bulunmamaya gayret gösteriyoruz.

Açılacak Pizzabulls restoranları yaklaşık 100-120 metrekare arasında olmalıdır. AVM içleri yada yüksek kiralı lokasyonları tercih etmemekteyiz.

Restoranlar A’dan Z’ye anahtar teslim olarak bizim tarafımızdan yapılmakta ve yaklaşık inşaat süresi 25-30 arası sürmektedir.İnşaat aşamasında ekipman yerleşimleri ve dizaynları operasyonu kolaylaştıracak şekilde tasarlanmaktadır.

İşletmecilerimiz ve restoranda çalışacak personel, inşaat aşamasında belirlediğimiz restoranlarda eğitim almaktadırlar.Açılış aşamasında ve daha sonra şubelerde eğitim desteğimiz devam etmektedir.

Pizzabulls olarak şu anki şube sayımız 30 olup,2015 yıl sonu itibari ile hedefimiz 50 şubeye ulaşmaktır.Bütün planlarmızı bu doğrultuda yapmış bulunmaktayız.

Bu sayıya ulaşmak için 2014 yılında ciddi anlamda bir yatırım yaptık…(Yaklaşık 1.000.000 $) Lojistik,üretim, Çağrı Merkezi ve bütün operasyonumuzu tek çatı altında topladık.Bu yatırımla şimdi işletmecilerimize daha iyi ve hızlı hizmet sunmaktayız.Destekler:

Eğitim ve Denetim

Bütün Pizzabulls restoranlarında aynı lezzeti ve kaliteyi sağlamak birinci hedefimizdir. Bu da ancak eğitimli personeller sayesinde olacaktır. Bunun bilinci içerisindeyiz. Bu yüzden Pizzabulls’un oluşturduğu eğitim ve denetim departmanı vardır.

Personelin işe girdiği andan oryantasyonla başlayan eğitim süreci hiçbir zaman bitmemekte, pozisyonlara özel eğitimlerle devam etmektedir.

Franchise için işe başvuran işletmeci adayımız sisteme kabul edildiğinde; restoranı açılana kadar sistemle ilgili bütün gereklilikleri kapsayan bir eğitim programına alınmaktadır.

Ayrıca çalışacak personeller ürün hazırlamaktan, müşteri karşılamaya kadar bir çok alanda eğitilmektedir. Bu eğitimlerden başarılı olan kişiler pozisyonlarına göre 2 yada 3 gün süren sınıf eğitimlerine alınarak, yapılan sınav sonunda sertifika almaya hak kazanmaktadırlar.

Restoranlardaki Kalite, Servis, Temizlik ve Müşteri uygulamaları da her ay denetlenmekte ve her restoranın aynı bakış açısı ile çalışmaları sağlanmaktadır.

Reklam ve Pazarlama

Reklam ve Pazarlama uygulamaları Ulusal ve Yerel çalışmalar olmak üzere bölümlere ayrılmaktadır.

Ulusal pazarlama da bütün şubelerde uygulanacak promosyon ve aktiviteler planlanmaktadır.

Bunun yanında restoranın kendi ticari bölgesine özgü yerel satış aktiviteleri yapılmaktadır. Satış ve Pazarlama departmanımız tarafından bütün bu işlemler organize edilmektedir.

Böylelikle hedefe yönelik etkin çalışma yapılmaktadır. Yapılan bütün bu çalışmalar sayesinde restoran satışları açıldığı günden kısa bir süre sonra hızlı satış artışları görülmektedir.

Reklam ve Pazarlama da radyo reklamları, billboardlar, broşürler gibi her türlü pazarlama stratejileri kullanılmaktadır.

Hammadde ve Lojistik Desteği

Pizzabulls restoranlarına her türlü ürünü hazır olarak sevk etmektedir. Haftada birkaç kez yaptığımız sevkiyatlar ile herhangi bir ürün sıkıntısı yaşamadan operasyonunuzu sürdüreceksiniz.

ZeynelAkyol

GenelMüdür

0530 773 7523

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir