Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Portatif Yüzme Havuzu Satış Bayiliği Veren Firmalar

Bir haftada kurulup teslim edilen portatif havuzlar çok moda. Betonarme havuzlara göre kurulum maliyetleri daha düşük, kullanımları daha avantajlı. Pazar hızla büyüyor. Öncü markalar Türkiye genelinde bayilik veriyor…

portatif yuzme havuzu

PORTATİF havuz sektörü son dönemin en dinamik pazarlarından biri. Çok değil daha 10-15 yıl öncesine kadar lüks sayılan yüzme havuzlarına artık Türkiye’nin her köşesinde rastlamak mümkün. Çünkü artık havıız sahihi olmak sanıldığı kadar pahalı bir yatırım değil. Örneğin, zemin üstü ölçüleri 5×10 metre olan bir havuza 15 bin TL’ye sahip olmanız mümkün. Portatif havuzlar betonarme havuzlara göre önemli ölçülerde maliyet avantajı sağlıyor.

Ayrıca depreme dayanıklılar ve kesinlikle su sızdırmıyorlar. Kalıp, demir, beton ve kaplama gibi işlemlere gerek yok. Ortalama 1 haftada her şeyiyle tamamlanıp teslim edilebiliyorlar. Kurulum için sadece çelik panel ve plastik iç kaplama yeterli. Hatta 1-2 günde kurulabilen modelleri bile var. Kullanım ömürleri ise 50 yıla kadar çıkabiliyor.

Doğrudan zemin üstüne konulan modelleri de var. Bunları kullanıcının kendisi bile kurabiliyor.

Türkiye’de portatif havuzlara ilginin artması, bu alanda faaliyet gösteren şirketleri de harekete geçirdi. Bu pazarda faaliyet gösteren belli başlı şirketler Türkiye genelinde bayilik sistemiyle yeni şubeler açıyorlar. İşte bu bayiliklerin yatırım şartları…

Sistem Havuz prefabrik havuz sistemleri

Biotop yüzme havuzları bayilik

Sermed Havuz Bayilik

Tekimsan Bayilik Veriyor

Kurulumu kolay, fiyatı düşük

Portatif havuzların inşaatı ve kurulumu betonarme havuzlar gibi aylarca sürmüyor. Ortalama bir haftada teslim ediliyor. Hatta bir iki gün içinde kurulabilen modelleri bile var. Portatif havuzlarda sıva ve seramik kullanılmıyor. Sadece m çelik panel ve uzun ömürlü PVC 4 M liner kaplama malzemesi kullanılarak imal ediliyor. myfikirler.com Bu özellikleri sayesinde su sızdırmıyorlar. Ayrıca kullanılan liner gözeneksiz olduğu için üzerinde bakteri üremesi azalıyor. Birçok firma, müşterilerine en az 10 yıl garanti veriyor. Bu tip havuzların kullanım ömrü 40-50 yıla kadar çıkabiliyor. Çelik panel kullanıldığı için depreme karşı daha dirençli oluyor. Portatif havuzlar tüm bu üstün özelliklerinin yanı sıra daha ekonomik olmalarıyla da ilgi görüyor. Betonarme havuzlara göre yüzde 30 daha hesaplılar. Ayrıca kimyasal kullanımında da yüzde 50 tasarruf sağlıyorlar.

Nasıl kuruluyor?

Portatif ve prefabrik olduğu için inşaat ruhsatı gerektirmiyor. Diyelim ki bahçenize portatif bir havuz kurduracaksınız. Öncelikle konunun uzmanları uygun yeri belirliyor. Ardından o alandaki toprak kazılıyor. Hafriyat yapılan alana istenilen şekil oluşturulduktan sonra fleks ve düz paneller yerleştiriliyor. Ardından da çelik konstrüksiyon kuruluyor. Zemin durumuna göre gerekirse beton da dökülebiliyor. İç kaplama yapıldıktan sonra da havuz kullanıma hazır hale geliyor.

Ersan Çıplak / Para

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu