Bayilik ve Franchise

Pronet Güvenlik Çözüm ortağı arıyor

Pronet Güvenlik Çözüm ortağı arıyor, girişimcilere yatırım fırsatı, girişimcilere yatırım fırsatı 2012, Pronet Çözüm Ortaklığı, girişimciler, girişimciler 2012, yatırım 2012, yatırım fırsatları 2012

Pronet, Türkiye’nin gelecek vadeden sektörlerinden elektronik güvenlik sektöründe girişimcilere yatırım fırsatı sunuyor. Pronet Çözüm Ortaklığı, dünyanın en büyük güvenlik şirketlerinin bayilik programlarını kuran yöneticilerin danışmanlığı eşliğinde, Türkiye ekonomik ve çalışma koşullarına uygun hale getirilerek oluşturulmuş. Bu programa kabul edilecek çözüm ortaklarında saüş ekibi kurabilecek ve yönetebilecek girişimcileri tercih ettiklerini söyleyen Pronet Güvenlik Genel Müdürü Metin Kastro, “12 şehirde toplam 76 Pronet Çözüm Ortağı’mız bulunuyor. Anadolu’nun diğer illerine de yayılarak çözüm ortağı sayısını 100’ün üzerine çıkarmayı hedefliyoruz” diyor.

İşin Aynası

Uygun yer: Anadolu’da büyüme hedefleniyor.
Yatırım maliyeti: Giriş bedeli alınmıyor, girişimciler bu bedeli kendi işletmelerinde yatırım olarak kullanıyorlar, ilk yatırım maliyeti yaklaşık 15 bin dolar. Mevcutta bir işletmesi olanlar için ilk yatırım maliyeti ise 7 bin dolar.
Başvuru için: ayla.korkmaz@pronet.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu