Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / Pronet Güvenlik Çözüm ortağı arıyor

Pronet Güvenlik Çözüm ortağı arıyorPronet Güvenlik Çözüm ortağı arıyor, girişimcilere yatırım fırsatı, girişimcilere yatırım fırsatı 2012, Pronet Çözüm Ortaklığı, girişimciler, girişimciler 2012, yatırım 2012, yatırım fırsatları 2012
Pronet, Türkiye’nin gelecek vadeden sektörlerinden elektronik güvenlik sektöründe girişimcilere yatırım fırsatı sunuyor. Pronet Çözüm Ortaklığı, dünyanın en büyük güvenlik şirketlerinin bayilik programlarını kuran yöneticilerin danışmanlığı eşliğinde, Türkiye ekonomik ve çalışma koşullarına uygun hale getirilerek oluşturulmuş. Bu programa kabul edilecek çözüm ortaklarında saüş ekibi kurabilecek ve yönetebilecek girişimcileri tercih ettiklerini söyleyen Pronet Güvenlik Genel Müdürü Metin Kastro, “12 şehirde toplam 76 Pronet Çözüm Ortağı’mız bulunuyor. Anadolu’nun diğer illerine de yayılarak çözüm ortağı sayısını 100’ün üzerine çıkarmayı hedefliyoruz” diyor.

İşin Aynası

Uygun yer: Anadolu’da büyüme hedefleniyor.
Yatırım maliyeti: Giriş bedeli alınmıyor, girişimciler bu bedeli kendi işletmelerinde yatırım olarak kullanıyorlar, ilk yatırım maliyeti yaklaşık 15 bin dolar. Mevcutta bir işletmesi olanlar için ilk yatırım maliyeti ise 7 bin dolar.
Başvuru için: ayla.korkmaz@pronet.com.tr

  Erkasan Aquapark Sistemleri Bayilik VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir