Kozmetik Bayilikleri

Refan Kozmetik Franchise Vermeye Devam Ediyor

Kozmetik dükkanı açmak Refan bayiliği ile şimdi daha kolay ve kazançlı. Refan Kozmetik bayilik imkanı için firma ile iletişime geçip bayilik hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Refan Kozmetik Bayilik

1991 yılında kurulmuş olan Refan Kozmetik, Avrupa’dan sonra, Türkiye’de Laura Beaumont, Urban Behaviour, Victoria Bell’s, Doctor Nature, Paglieri gibi dünyaca ünlü markaların temsilcisi NOYA Ltd. firmasıyla işbirliği yaparak, franchise/bayilik verdiği girişimcilerle yurt genelinde yayılmaya devam ediyor.

Refan Kozmetik

Bayilik Şartlarınız :

Franchise/Bayilik, kozmetik sektörüne ilgili, marka bilincine sahip ve kar marjı yüksek bu işi hayata geçirmek için gerekli finansal imkanlara sahip, girişimcilere verilmektedir

Bayilik ile ilgili Destekleriniz :

Tek noktada tüketicilerin aradığı ve bulmak istediği kişisel temizlik ve bakım, dermo kozmetik, parfüm, renkli kozmetik, takı ve aksesoar ürenlerini işletme sahipleri onlarca firmayla muhatap olmayıp merkezi alım ile temin ediyor. Yuksek kazanç ve İşletmeye sunulan personel temini danışmanlığı, eğitimi, stok yönetimi, satış ve yönetim konularında sağlanan operasyonel destek.

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı :

Franchise/Bayilik giriş bedeli 4.000 Euro , Franchise işletmesinde metrekare dekor maliyeti’ nin ortalama 1.000 TL olduğunu ve franchise olabilmek için 35-55 metrekarelik bir mağazaya ortalama metre karesine bağlı olarak ilk alımda 1.000 TL ürün alınması gerekiyor

Firma İsmi : NOYA Ltd.
Bayilik Kategorisi : Doğal Kozmetik Ürünleri
Kuruluş Yılı : 2000
Şube Sayısı : 12

İletişim Bilgileriniz

İlgili Kişi : Aytur TURAY
Telefon : 0 533 303 27 06
Web Siteniz : www.refan.bg
E-posta Adresiniz : aytur.turay@gmail.com
Adres : yavuz evler sokak 11/12, K. Esat Ankara

Yatırımcıların daha fazla araştırma yapması için bayilik veren firmalar kategorimize de bir göz atmasını öneririm.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu