Cafe / Tatlı / Pastane Bayilikleri

Romdo Dondurma Makineleri Bayilik Veriyor

Firma İsmi : ROMDO Gıda San Tic Ltd Şti
Bayilik Kategorisi : İtalyan ya da Türk tipi dondurma
Kuruluş Yılı :  2014
Şube Sayısı :  3
Firma Tanıtım :  Türkiye’deki dondurma makine-teçhizatları ve dondurma üretimi üzerine ciddi bir pazar açığı bulunmaktadır. Ülkemizin mevsim şartları çok elverişli olmasına rağmen, kişi başına düşen dondurma tüketimi Avrupa’nın birçok ülkesinden geride kalmaktadır. Bu durumun 2 temel sebebi vardır;

-Endüstriyel tip kalitesiz dondurmanın yaygın olması,
-Doğal dondurma ürettiğini beyan eden firmaların dahi ürünlerine çeşitli aromalar katarak doğallıktan uzak dondurma üretmeleridir.

art

Doğal ve lezzetli dondurma üretimi için birden fazla makineye ihtiyaç duyulur. Ülkemizde İtalyan tipi gelato ya da Türk tipi dondurmayı doğal olarak üreten firmalar da vardır fakat yatırım maliyetlerinin yüksek olması ve piyasanın pahalı Avrupa makinelerine teslim olması sebebiyle bu tip dondurma kültürü yaygınlaşmamaktadır.
ROMDO Gıda olarak uzun araştırmalar sonucu, yurt dışı fuarlar ve eğitimler sonrası edindiğimiz tecrübe ve bilgi ile doğal ve taze dondurma üretmenin çok maliyetli bir şey olmadığını savunuyoruz. Halihazırda distribütörlüğünü yaptığımız firmaların ürünlerini ve makinelerini kendi imalathanemizde kullanarak dondurma üretimi yapıyor ve bu lezzeti talep eden insanların her geçen gün arttığını görüyoruz.

dondurma

Firmamız A’dan Z’ye dondurma üretimi için hem makine ve teçhizat talebinizi distribütörlükleri aracılığıyla sağlamakta hem size taze doğal İtalyan ya da Türk usulü dondurma yapma eğitimi vermekte hem de imalathanenizin kurulumu ve işletilmesi konusunda destek vermektedir. Kendi firmanızın adı altında ya da bizim kendi tescilimizle üretiminizi yapabilmeniz için makine ve ham madde ihtiyaçlarınız bizden herhangi bir FRANCHISE BEDELI OLMAKSIZIN, kendi makinelerimizin satış fiyatıyla sağlayabilir ve taze doğal dondurma üretiminize uygun fiyatlarla başlayabilirsiniz.

mehen

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı :  Yaptığınız yatırımın tamamıyla geri dönüşünü yaklaşık 1 sezonda alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  Fırat Çelik
Telefon :  0324 336 06 91
Web Sitesi : www.romdo.com.tr
E-posta Adresi :  info@romdo.com.tr
Adres :    Mahmudiye Mh. Bahçeler Cd. Ali Palamut Plaza No:19/101 Akdeniz / MERSİN

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu