Cafe / Tatlı / Pastane Bayilikleri

Romma Dondurma Franchising Veriyor

Yaz aylarının iş konseptlerinin başında dondurma satışı gelir, iş yeriniz vardır dükkanın önüne bir dondurma tezgahı yada dondurma cafe konseptiyle bir dükkan açmak. Dondurma satış bayiliği için romma dondurmayı değerlendirebilirsiniz.

rommaGeçmişten Geleceğe ROMMA

Hikayesi yarım asra dayanan ROMMA’nın 50 yıllık lezzet yolculuğunda değişmeyen tek şey üç kuşaktır ROMMA’yı yöneten ailenin üyelerinin kalite anlayışı ve lezzet geleneği olmuştur.

Hikaye 1965 yılında Sabit Türkmen’in ailesiyle birlikte Rumeli’den Türkiye’ye göçerek “roma dondurma” olarak bilinen dondurmacı dükkanını açmasıyla başladı.

Sonraki yıllarda aynı ailenin özellikle Ege bölgesindeki değişik şehirlerde açtığı şubeler ile ROMMA’nın Türkiye’deki yolculuğu da devam etmiş oldu.

İtalya ve Balkanlarda edinilen onlarca yıllık deneyimden esinlenerek ortaya çıkan “roma dondurma” ismi, Türkiye’de o dönemde bir iki çeşit ile sınırlı olan dondurma pazarına “bol çeşit” anlayışını getirdi ve müşterilerinin gönlünde kendisine yer buldu.

Yıllar içerisinde bir şehir adı olduğu ve bu yüzden tescil edilemediği için önce “roma dondurma” ismi ROMMA markasına dönüştü, sonra aile geleneğinden kurumsallaşmaya giden yolda tüm işletme süreçleri revizyondan geçirildi.

Bugün, İzmir Dikili’deki çağdaş üretim tesisimizde üretim, gıda mühendisleri ve tam donanımlı laboratuarlarla hammaddeden mamule kadar sıkı denetim ve kontrol altında, hiçbir katkı maddesi veya koruyucu kullanılmaksızın, günlük taze süt ve sadece doğal meyve ve malzemeler ile tamamen doğal olarak gerçekleştiriliyor.

ISO9001 Yönetim Sistemi, ISO22000, HACCP ve GHP Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri sertifikalarına sahip olan ROMMA, profesyonel yönetim kadrosu ve onlarca şubesindeki çalışanları ile hala aynı hedefi gerçekleştirmeye çalışıyor;

Doğal lezzet ve kalite…

Fabrika ve Merkez
IPM Bergama Yolu Üzeri, No:138 Dikili / İZMİR
Tel. 0232 671 50 25 (PBX) Faks. 0232 671 5026
info@romma.com.tr

İstanbul İrtibat
Avni Akyol Bulvarı, LOCA Avm, B Blok, No.11
Bahçeşehir / İSTANBUL
Tel. 0212 669 30 50 Faks. 0212 669 30 50
info@romma.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu