Emlak ve Gayrimenkul Haberleri

Sanal ofis seçmek için altı sebep

KAMARA

Stopaj ödemesi almıyor

2010 yılından bu yana ofis hizmeti veren ve şu anda İstanbul’da toplam yedi tesise sahip olan Kamara’mn 1000’in üzerinde sanal ofis müşterisi bulunuyor. Google Part-ners, Spotify gibi global kuramların büyümesine eşlik eden ve işine odaklanmak isteyen yerli firmalara hizmet veren Kamara, Anadolu Yakası’nda, Maltepe, Bostancı ve Altunizade, Avrupa Yakası’nda ise istiklal Caddesi, Şişli, Levent Sanayi, Zorlu Center’daki şubeleriyle faaliyet gösteriyor. Sekiz ila 40 metrekare arasında değişen 165 ofisi bulunan firmanın toplam alanı 5 bin metrekare.

Aylık 89 TL’den başlayan fiyatlarla sanal ofis hizmeti sunan Kamara, tüm müşterilere bir ay önceden ihbar ederek sözleşmelerini cezasız fesih edebilme hakkı veriyor. Firma ile yapılan kontratlarda stopaj ödenmiyor. Firma, çağrı karşılama, kargo ve postaların teslim alınması, toplantı odası hizmetleri, müşteri karşılanması gibi hizmetler sunuyor. Öncelikli olarak Anadolu ve Avrupa Yakası’nda her semtte olmayı hedefleyen firma, 2017 yılı bitmeden Kadıköy’de yeni bir şube açma hazırlıklarını sürdürüyor.

Telefon: 0850 532 20 09
Web: www.kamara.com.tr

KOLEKTİF HOUSE

Sürpriz ofis masajı çıkabilir

İstanbul’da Levent ve Şişhane olmak üzere iki lokasyonda sanal ofis hizmeti veren Kolektif House’un toplamda 250 sanal ofis üyesi var.

Ofislerin toplam büyüklüğü Levent’te 6 bin, Şişhane’de ise 450 metrekare. En az bir aylık kontrat yaparak müşterilerine sanal ofis imkanı sağlayan firma Şişhane’de aylık 190 TL, Levent’te ise 250 TL’den başlayan fiyatlarla hizmet veriyor. Firmanın sanal ofis paketlerinin içerisinde, kargoların alınması ve saklanması, bağlı bulunulan lokasyonda ortak çalışma alanlarının ayda üç gün boyunca kullanılması, sürpriz ofis masajları, başka markalardan indirim fırsatları, periyodik happy hour’lar, netvvorking ve işbirliği fırsatları, kişisel gelişim eğitimleri, haftalık etkinlikler gibi birçok hizmet bulunuyor.

Telefon: 0212 924 24 10
Web: www.kolektifhouse.co

Workinton

San diago’da sanal ofisiniz olabilir

İstanbul, Ankara ve İzmir’de faaliyet gösteren ve toplam 11 bin metrekare alanı bulunan Workinton’un 14 şubesi ve 1000’e yakın sanal ofis müşterisi var. Firma İstanbul’da Levent 199, Maçka Nişantaşı, Maslak, Esentepe Astoria, GS Workinton, Vodafone Arena, Galata, Kozyatağı, Bu-yaka AVM, Kavacık, Ankara’da Söğütözü ve Next Level, İzmir’de ise Bayraklı’da hizmet veriyor. Firma sanal ofis paketlerinde pratik, standart, premium ve premium plus olmak üzere toplam dört çeşit seçenek sunuyor. Şubelerin lokasyonlarma göre farklılık gösteren ücretler 210 ile 850 TL arasında değişiyor. Pratik sanal ofiste evrakların teslim alınması, saklanması ve ulaştırılması, iş adresi olarak gösterilmesi; Standart sanal ofiste tüm Workinton co-working alanlarının istenilen şubede ayda beş saat kullanımı ve toplantı odalarını sekiz kişiye kadar ayda iki saat kullanımı; Premium sanal ofiste telefon numarası tahsisi ya da mevcut numaranın taşınarak çağrıların karşılanması, notların e-posta ile aktarılması, tüm Workinton covvorking alanlarından istenilen şubede ayda 40 saat kullanım gibi birçok avantaj sağlanıyor. Premium Plus sanal ofiste ise, coworking alanlarından istenilen şubede ayda sınırsız kullanım hakkı ve tüm Workinton toplantı odalarından sekiz kişiye kadar ayda sekiz saat kullanım hakkı bulunuyor.

Firma bu yıl içerisinde iki yeni şube daha açmayı planlıyor. Tüm şubelerinde sanal ofis hizmetini sunan Workinton, özellikle şehir merkezleri ve iş dünyasının yoğunlaştığı binalarda olmayı hedefliyor. ABD’nin San Diego kentinde de bir çalışma ortamı hazırlayan firma, Co-mmunnity Coworking alanlarını kendi üyelerine kullanma fırsatı yaratıyor.

Telefon: 444 98 66
Web: www.workinton.com

SERVCORP

Uluslararası ofis hizmeti

Dünyanın hemen her ülkesinde ofis hizmeti sunan ve şu anda 155 şube ile ofis hizmeti veren Servcorp’un Türkiye’de Nişantaşı Orjin ve Tekfen Tower olmak üzere toplam iki ofisi bulunuyor. Sidney, Londra Mayfair, Amerika One World Trade Çenter, Dubai Emirates Towers gibi binalarda hizmet veren firma, 2018 yılında Türkiye’deki ofislerinin sayısını iki katma çıkarmayı hedefliyor. Firmanın Nişantaşı Louis Vuitton Orjin Binası’nda 500 metrekare, Tekfen Tower’da ise toplam 1000 metrekarelik ofis alanı var.

Ofis kullanımları müşterilerin ihtiyaçlarına göre değişirken, sanal ofiste fiyatlar 200 TL’den başlıyor. Sunulan hizmetler arasında, tüm lokasyonlarda ortak çalışma ve toplantı odalarına erişim, adres tescili, posta ve kargo yönetimi, profesyonel telefon cevaplama ve aktarım bulunuyor. Ekim ayı içerisinde tüm müşterilerine özel ücretsiz online Servcorp topluluk erişimi sunuyor. Bu sayede dünya üzerindeki 45 binin üzerindeki Servcorp müşterisine tek bir tık ile erişilebiliyor. Kendi profillerini oluşturarak ürün veya hizmetlerini dünyaya sunabilen müşteriler, paket seçimine göre dünyanın diğer ucundaki Servcorp müşterilerini masa telefonundan Servcorp Cloud sistemi ile ücretsiz arayabiliyor.

Telefon: 0212 371 86 00
Web: www.servcorp.com.tr

Önceki sayfa 1 2 3 4 5Sonraki sayfa

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu