Emlak ve Gayrimenkul Haberleri

Sanal ofis seçmek için altı sebep

SWISS OFFICES

Türkiye ve İsviçre ortak girişimi

İsviçreli ve Türk ortak girişimi olan, hazır ofis, sanal ofis ve toplantı odaları gibi çeşitli hizmetler sunan SwissOffices Business Çenter, toplamda 85 sanal ofis firmasına hizmet veriyor. İstanbul Yapı Kredi Plaza’da yer alan firma, İsviçre’de iki farklı şehirde toplam üç şubede faaliyet gösteriyor. İstanbul’da toplam 1000 metrekarelik ofis alanına sahip olan firma, her türlü teknolojik altyapıya sahip.

Tam zamanlı kullanım sunulan ofisleri bir aydan başlayarak istenilen süre kiralanabiliyor. İhtiyaçlara göre çeşitli paketler sunan firmanın fiyatları 79 dolardan başlıyor. Firma, iş adresi, resmi adres, şirket adına tahsis edilmiş numaralar üzerinde çağrıların İngilizce ve Türkçe olarak yanıtlanması, belirli sürelerde ofis ve toplantı salonlarının kullanılması gibi hizmetleri var.

Telefon: 0212 317 47 47
Web: www.swissoffices.com

SMART OFFICE

Fiyatlar 20 TL’den başlıyor

Bomonti Hilton, Maslak Veko Giz, Kozyatağı Nidakule ve Taksim Ka-Han olmak üzere İstanbul’da toplam dört şubeye sahip olan Smartoffice, İstanbul dışında yeni projelerine devam ediyor. 800 metrekareden 2 bin metrekareye kadar değişiklik gösteren ofisler müşteri ihtiyaçlarına göre belirleniyor. Sanal ofis kapsamında firmalar kiraladıkları ofisleri, bir saatten bir yıla kadar diledikleri gibi kullanıyor. Kullanım fiyatları ise 20 TL gibi düşük bir rakamdan başlayarak, firmanın ihtiyacına göre artıyor. Sanal ofis kullanımı içinse çeşitli paketler sunuyor. Bu hizmetler içerisinde yasal adres, kargo karşılama ve bilgilendirme, asistanlık, ağırlama ve servis hizmetleri, ortak alanda çalışma fırsatları ve ücretsiz içecek tüketimi gibi imkanlar var. Yüksek hızda internet, her firma için özel çalışan dikey santral çözümleri, her ofiste video konferans altyapısı, sunulan diğer hizmetler arasında.

Telefon: 0850 399 29 99
Web: www.smartoffice.com.tr

PLAZA CUBES

Yurtdışına açılmayı hedefliyor

İstanbul’da ve Ankara’da sanal ofis hizmetleri sunan Plaza Cubes’in toplamda 10 şubesi bulunuyor ve 750 firmaya hizmet veriyor. İstanbul’da AND Plaza, Akkom Office Park, Bilsar binası, İz Plaza Giz, Sun Plaza, Metrocity, Papirüs Plaza, Palladium Tower ofisleri bulunan firmanın, Ankara’da ise The Paragon Tower ve Via Fiat şubeleri var.

Firmanın sanal ofis fiyatları 259 TL+KDV’den başlayarak, ihtiyaçlara ve paket seçeneklerine göre farklılık gösteriyor. İstanbul Ataşehir Palladium lokasyo-nunda en yüksek fiyat 577 TL. Ofislerin ortalama metrekaresi 20 civarında. Sanal ofislerin sunduğu hizmetler arasında 7/24 özel asistanlık ve kargo hizmeti, lounge alanında sınırsız çay, kahve ve ikramlar bulunuyor. Yurtdışında da hizmet ağını genişletmeyi hedefleyen firmanın ofisler dışında workplace ağı da var.

Telefon: 444 56 07
Web: www.plazacubes.com

FORS PLUS

Saat ücreti 50 TL

İstanbul Levent ve Gayrettepe lokasyonlarında toplam beş ofis ile 400 sanal ofis müşterisine hizmet veren Fors Plus’m ofis büyüklükleri 350 ila 400 metrekare arasında değişiyor. 100 çalışanı ile şirketlerin tüm ihtiyaçlarına çözüm sunan firma, ofislerde saatlik kullanımı 50 TL’den ücretlendiriyor. Sanal ofislerin aylık ücreti ise 180 TL’den başlıyor. Santral hizmeti, yatırım danışmanlığı, hukuk, muhasebe gibi firmanın ihtiyaç duyabileceği tüm hizmetleri sunan Fors Plus, çağrılara İngilizce cevap verebilecek ofis asistanları da çalıştırıyor. Ofis ağını yakın zamanda genişletmeyi hedefleyen firma, lokasyon olarak Nişantaşı, Bakırköy ve Anadolu Yaka-sı’nda şube açmayı hedefliyor.

Telefon: 0212 318 01 00
Web: www.forsplus.com

CODA SERVICED OFFICES

Dört farklı ofis seçeneği

CoDA, 2007 yılından bu yana hazır ve sanal ofis hizmetleri veriyor. İstanbul Taksim Gümüşsüyü lokasyonunda yer alan firma, tek fiyata kiralama, işletme, bakım ve temsil maliyetleri sunuyor. Toplamda 320 metrekare alan üzerine kumlan ofisler 12 ila 35 metrekare arasında değişiyor. Firmanın farklı konumlara sahip toplamda 13 ofisi bulunurken, 32 kişiye ofis kullanımı, 18 kişiye aynı anda toplantı hizmeti verebilecek kapasitesi mevcut. Şu anda altı firmaya sanal ofis hizmeti veriyor.

Firma sanal ofiste şirketlere dört farklı seçenek sunuyor. Bunlardan ilki, Virtual Office yani resmi şirket kurulumu-ka-panışı için kullanılan sanal ofisler; Hot Desk boş herhangi bir masada çalışma, toplantı odası kullanımı olmadan kullanılan ofisler; Private Desk ortak kullanılan odalarda kendinize ait bir masa, sınırlı sürede toplantı odası kullanımı; Private Ro-om kilitli kapılı kendinize ait bir oda ve sınırlı sürede toplantı odası kullanımı şeklinde. Fiyatlar ise, Virtual Office’de 65 eu-ro+KDV, Hot Desk’te 190 euro+KDV, Private Desk 250 euro+ KDV, Private Ro-om 450 euro+KDV olarak ücretlendirili-yor. Başlangıç fiyatları firmalara bir yıllık kontratlar halinde sunuluyor.

Telefon: 0 212 318 01 00
Web: www.forsplus.com

Önceki sayfa 1 2 3 4 5Sonraki sayfa

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu