Emlak ve Gayrimenkul Haberleri

Sanal ofis seçmek için altı sebep

EOFİS

Peşin ödemelerde yüzde 40 indirim

İstanbul, İzmir, Gaziantep, Ankara ve Bursa illerinde ofisleri bulunan eOfis, 1700 firmaya hizmet veriyor. İstanbul Anadolu Yakası’nda Flora Süite Office, Hukukçular Towers, Akasya Tower Residence, Nart Çenter, Exen, Avrupa Yaka-sı’nda Elhamra İş Ham, EGS Business Park, Beybi Giz, Balat, Pol Çenter Taksi, Oyal İş Merkezi, Mail of İstanbul, Skyport, Office 11, Villa Fenerion, Merter Platform, Quasar, Aqua Florya, Park Plaza, Akmer-kez, Blackout, İzmir’de Folkart Towers, Gaziantep’te Milenyum İş Merkezi, Ankara’da Tepe Prime, Next Level, Koç Kule, Bursa’da ise ofis+ şubelerinde hizmet veriyor. İstanbul Akmerkez hariç, diğer tüm şubelerde sanal ofis hizmeti veren firmanın ofis büyüklükleri 124 ila 3 bin metrekare arasında değişiyor.

Sanal ofislerde saatlik, günlük kiralama yapılmakla beraber aylık ödemede 500 TL+KDV, yıllık peşin ödemede bu fiyat üzerinden yüzde 40 indirim ile aylık 300 TL+KDV olarak belirleniyor. Firmanın hizmetleri arasında posta kargo takibi, telefon hattı ve çağrı karşılama, sanal ofis için ayrılmış çalışma alanlarının sınırsız ve ücretsiz kullanım imkanı, tüm lokasyonlar-daki toplantı odalarını aylık 500 TL karşılığında altı kişilik oda için yaklaşık 17 saat ücretsiz kullanımı, network kullanımı gibi seçenekler bulunuyor. Firma, Antalya, Adana, Konya, Kayseri ve Kıbrıs gibi lokasyonlarda şube açmayı hedefliyor.

Telefon: 444 34 80
Web: www.eofls.com.tr

WINDOWISTTOWER

Fiyatları 99 dolardan başlıyor

İstanbul Maslak’ta hizmet veren Windowist Tower, sanal ofis hizmeti alan firmalara, fiziki ofis kullanımı, video konferansı, telekonferans gibi bir dizi hizmet sağlıyor. Sanal ofislerde, tercihe bağlı olarak 10-15 metrekarelik ofisleri ve toplantı salonlarını kullanma hakları bulunuyor. 26 katta 183 ofis ve 16 toplantı odası ile firmaların ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilen firma, saatlik, günlük ve aylık olarak ofis kiralaması yapabiliyor.

99 dolardan başlayan fiyatlarla hizmet veren Windowist Tower, 7/24 1-2 kişilik ofis kullanımı, toplantı odası kullanımı, çağrıları müşterilere ulaştırma, internet bağlantısı, Karbon Gallery Lounge kullanım hakkı, toplantılarda ücretsiz çay kahve ikramı, tüm gün mutfaklarda ücretsiz çay, kahve, su ikramı, otopark ve vale olanakları gibi seçenekler sunuyor.

Telefon: 0212 214 70 00
Web: www.windowist.com

İŞOFİS

Bir yıllık sekreterlik hizmeti 20 TL

İstanbul Bakırköy ve Bursa Nilüfer’de faaliyet gösteren işOfis, sekreterya, e-ofis ve sanal ofis hizmetleri veriyor. Ofislerin fiyatları bir yıl süreli sanal ofis sözleşmesi için aylık 145 TL+KDV, bir yıllık sekreterlik hizmeti için aylık 20 TL+KDV olarak ücretlendiriliyor. Firmanın sunduğu hizmetler arasında, istenilen şubenin resmi adres olarak gösterilmesi, gelen kargo ve maillerin muhafaza edilmesi gibi imkanlar mevcut.

Telefon: 0850 532 77 33
Web: www.isofis.com

WORKHAUS

İstanbul’un en hareketli lokasyonu

İstanbul Maslak Nurol Plaza’da cowor-king, hazır ofis, sanal ofis ve toplantı odası gibi hizmetler veren Workhaus, firmalara çeşitli sanal ofis paketleri sunuyor. Ayda 249 TL+KDV ile yasal adres paketi sunan firma, ayda iki tam gün covvorking masalarından faydalanma, posta ve kargo yönetimi, toplantı odalarını indirimli kullanma gibi imkanlar sağlıyor.

Telefon: 0212 951 0 975
Web: www.workhaus.com.tr

LEVENT OFİS

Üç ayrı sanal ofis paketi var

İstanbul’un en önemli iş lokasyonlarından Levent ve 4.Levent’te hizmet veren Levent Ofis, firmalara Yasal Adres, Standart, Gold olarak üç ayrı sanal ofis paketi sunuyor. Yasal Adres paketi içerisinde posta, resmi adres ve iş adresi, Standart paket içerisinde iki saat ortak kullanım alanı ve çağrı hizmeti, Gold paketin içerisinde ise ayda iki kere sekiz kişiye kadar yarım günlük toplantı odası kullanımı gibi seçenekleri mevcut.

Fiyatlar ise Yasal Adres paketinde 200+KDV, Standart pakette 300+KDV, Gold pakette ise 450+KDV şeklinde üc-retlendiriliyor. Sanal ofis sözleşmelerini en az altı aylık sürelerle yapan Levent ofis, firmalara istedikleri şubeyi adres gösterme imkanı da sunuyor.

Telefon: 0212 284 51 51
Web: www.leventofis.com

GALATA BUSINESS ÇENTER

2018 yılında Almanya ve Hollanda’da

2017’nin Eylül ayında faaliyete geçen Galata Business Çenter, daha çok merkezi Avrupa’da olan yabancı ve Türk kökenli yatırımcılara hizmet veriyor. Firmanın ofisi Beyoğlu İstiklal Caddesi’nde. Toplamda 450 metrekarelik bir alana sahip olan firmanın sanal ofis fiyatları ise 150 TL’den başlıyor.

Adres, Galata Base, Galata Plus, Galata Business paketleri mevcut. Toplantı odaları ve açık ofis alanları belirli saat aralıklarla paketin seçimine göre değişiyor. Galata Business Center’m hizmetleri arasında 7/24 güvenlik, otopark kullanımı, kişisel gelişim konferansları, toplantı odaları, lounge alanları, yabancı dil bilen sekter-lik hizmeti, kargo teslimatları, networking ve işbirliği fırsatları var.

Yılsonuna kadar Pera ve Kadıköy bölgelerinde şube açmayı hedefleyen firma, Kadıköy’de sanal ofis, Pera’da ise hazır ofis ve toplantı odalarına yoğunluk verecek. Firma 2018 yılının ilk çeyreğinde İzmir, ikinci çeyreğinde Ankara, üçüncü ve dördüncü çeyreğinde ise Almanya ve Hollanda’da hizmet vermeyi hedefliyor.

Telefon: 0212 936 09 26
Web: www.galatabusinesscenter.com

Önceki sayfa 1 2 3 4 5Sonraki sayfa

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu