Cafe / Tatlı / Pastane Bayilikleri

Sariyer Börek Franchise Veriyor

sarıyer börek bayilik, sarıyer börek franchise, bayilik, iş kurmak, börek bayiliği, markalı börek, bayilik veren şirketler, iş fikirleri

Tarihi Sarıyer Börek Franchisee olma fırsatı !…

Tarihi Sarıyer Börek olarak başarımızı kanıtladık, artık sizinlede paylaşmak istiyoruz. 2011 yılı sonu itibarıyla 30 mutlu franchise ortağıyla çalışan Tarihi Sarıyer Börek, satış zincirini iş planına uygun lokasyonlarda açılacak yeni franchise işletmeleriyle geliştirmeyi planlamaktadır.

Tarihi Sarıyer Börek Franchise sistemine dahil olmak

*  Markalı, itibarlı bir iş sahibi olmanın yoludur.
*  İşinde bağımsız olmak demektir.
*  Yatırımının hızlı geri dönmesi.
*  Yaşamak için tatmin edici gelir.
*  Denenmiş, kendini kanıtlamış, az riskli bir iş kurulması.
*  Düşük maliyetle yüksek gelir sağlanması.
*  Rahat satılacak tanınmış marka ile çalışmak.
*  Kolay bulunan, beklentileri sınırlı, kolay mutlu edilen, hazır müşteriye hizmet.
*  İşletme sorunları yaşadığında arkasında danışabileceği bir kurumdan destek alınması.
*  Bilmediğini öğrenebileceği, gerektiğinde danışabileceği bir kadro olması.
* Yatırımda ve tedarikte sorun yaşanmaması.
* Pazarlamada ne yapacağını bilen ana firmanın yardımcı olması.

Gibi avantajlarla gıda sektörüne giriş anlamına gelir.

Bunun bilincinde olan yatırmcılarımızı, işine bağlı ve insana hizmet etmeyi seven kişilerden seçmeye özen gösteriyoruz.

Geliştirilmiş olan franchise formülü ile Tarihi Sarıyer Börek, bayileriyle tüm deneyimini ve bilgi birikimini paylaşarak, onları da bu başarısına ortak etmektedir.

Bilgilendirme Föyü

Mağaza türleri: Mağazalarımızı yatırımcının gücüne ve açılması düşünülen yere göre üç kategoriye ayırdık.

1. Butik Mağazalar

Butik Mağazalar sadece belli börek, poğaça çeşitleri ile satış yaparlar. 30 m2 ve üzeri alanda, günlük ciroları lokasyona göre asgari 500 TL ve üzeri olan satış noktalarıdır.

2. Cafe Restoranlar

Cafe Restoran konseptinde sabah börek başta olmak üzere kahvaltı çeşitleri, çorba öğlen servisinde diyet beslenmenin temel prensiplerinden zengin çeşit zeytinyağlılar, makarna, mantı ve salatalar; akşam üzerleri kahve ve vitamin bar çeşitleri ile hizmet veren, asgari 50 m2 kapalı alanda hizmet veren ve günlük ciroları asgari 1500 TL üzeri olan işyerleridir.

3. Börek Marketler

Börek Marketler ülkemizde ilk defa Tarihi Sarıyer Börek tarafından satış noktası konseptine eklendi. Ülkemizde ve yurt dışında bilinen ve yöresel tüm börek çeşitlerini servis menüsünde bulunduran 60 m2 den başlayan, belli sayılarda açılacak olan imtiyazlı işyerleridir. Günlük ciroları ortalama 1500 tlden başlar her şehirde coğrafi konuma göre 1 veya 2 adet Börek Market açılacaktır (İstanbul Asya ve Avrupa bölgeleri hariç).

Franchise toplam maliyet bedeli

Franchise toplam maliyet bedeli mağazanın yüzölçümü ve konumuna göre değişiklik göstermektedir, başvurunuzu takiben yapılacak keşif sonunda tarafınıza bildirilecektir.

Franchise alan girişimcinin işletme süresince sistemi ve markayı kullanması karşılığında periyodik olarak franchise verene ödediği sabit veya hâsılata göre belirlenen bedel günlük ciro üzerinden fatura karşılığı %3.

Kar Marjı: Tüm mağazalar için %50 oranındadır. Bazı ürünlerde %70 kadar çıkmakta.

Mağazaların Konumu: Tarihi Sarıyer Börek satış noktaları için öngörülen asgari kapalı alan Butik Mağazalar 30m2, Cafe Restoranlar 50 m2, Börek Marketler 60 m2 dir. Cafe Restoranlar ve Börek Marketler için cadde üzeri ve açık alan olması tercih sebebidir. Alış veriş merkezleri içinde açık alan şartı vardır. Mağazaların açılış maliyeti metrekare boyutuna ve fiziki durumuna göre değişiklik göstermektedir.

Görüşme Süreci: Yatırımcı tarafından düşünülen mağaza bölge ve yerleri tespit edilip, başvuru formu eksiksiz doldurulduktan hemen sonra başlar.

Açılış süresi: Sözleşme imza tarihinden itibaren Butik Mağazalar için 20, Cafe Restoranlar ve Börek Marketler için 30 iş günüdür.

Ürün sevkiyatı: Tüm ürünler ve tedarik malzemeleri firmamız veya bölge distribütörü tarafından zamanında kapıya kadar teslim edilir. Bulunduğunuz bölgede bu konsepte, bu kadar az maliyetle, böyle imtiyazlı bir markanın temsilcisi olmak isterseniz lütfen ön başvuru formunu doldurunuz.

TARİHİ SARIYER BÖREK VE YEMEK SERVİSLERİ LTD. ŞTİ.

D-100 Karayolu Üzeri Sahil Mahallesi Ağadayı Caddesi – Karşıyaka Kocaeli
Tel: 0262 343 5423 -343 30 97
Fax: 0262 343 30 97

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu