Cafe / Tatlı / Pastane Bayilikleri

Seyidoğlu Bayilik Şartları

Seyidoğlu Franchise Başvurusu

Seyidoğlu bayilik, seyidoğlu franchise, seyidoğlu franchising, seyidoğlu şubesi açmak, pastane açma maliyet, tatlıcı dükkanı açmak, bayilik veren firmalar 2016, franchise veren firmalar 2016.

Kururuluşu 1952 yılına dayanan Seyidoğlu’nun A’la, Vusta ve Suğra olmak üzere üç farklı konsepti mevcuttur; A’la ,100- 200 m2 arası büyüklükte iç mekan ve bahçesinde hizmet vermektedir. Vusta:, 200 m2 ve üzeri büyüklükte bir alana sahiptir. Suğra konsepti ise 50-100 m2 arası büyüklüğe sahiptir.

Seyidoglu bayilik

Seyidoğlu, yurt içi franchise şube sayısı 24, yurt dışı mağaza sayısı ise 8’dir. Yıl sonuna kadar yurtiçinde toplam 50 şube hedeflenmiştir. Anadolu’da her şehre bayilik verilecektir, bölge bayiliği de verilmektedir. Başta Avrupa olmak üzere Ortadoğu ile ilgili de ciddi talepler değerlendirilmektedir. Franchise giriş bedeli, yıl sonuna kadar 30.000 $, yatırımın geri dönüş süresi ortalama 24 aydır. Lokasyon kriteri ise, meydanlar ve alışveriş caddeleridir.

Girişimciye Not: Seyidoğ-lu’nun bugünkü konumuna gelmesinde etkili olan unsurlar; ürün çeşitliliği, ve yabancı ortaklarla güçlü işbirliği altyapısı, dağıtım noktalarına uygun çözümleri, güçlü firma algısı, ürün ve pazar geliştirmede doğru tercihler yapması ve sürekli Ar-ge çalışmalarıdır.

Tel: (0212) 876 69 69
seyidoglu.com
iletisim@seyidoglu.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu