Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Cafe / Tatlı / Pastane Bayilikleri / Sini Börek, Ev Böreği ve Baklavası Bayiliği Almak

Sini Börek, Ev Böreği ve Baklavası Bayiliği AlmakSİNİ BÖREK Ev böreği ve baklavası

Pastacılık ve unlu gıdalar sektöründe hizmet veren Ali Ufuk Yücel ile aynı sektörde işletmecilik yapan Derya Ataman Koçlar tarafından kurulan Sini Börek, ev böreği ve baklava konseptiyle faaliyet gösteriyor. Bugün İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da kendi fabrikalarında üretim yaptıklarını ifade eden Koçlar, Ankara’da altı, İzmir’de ise 11 franchise ile hizmet verdiklerini kaydediyor.

sini borekci
Franchise sayısının 2015 yılma kadar İstanbul’da 10 olmak üzere toplamda 40’a çıkarılmasını hedeflediklerini ifade eden Koçlar, “Üretimimizin olmadığı illerde toptan dağıtım yapacak şehir bayilikleri oluşturuyoruz. Halihazırda Kocaeli, Balıkesir ve Antalya’da benzer özellikli bayiliklerimiz var. Bayilikte öncelikli iller Eskişehir, Manisa, Sakarya” diyor. Yatırım maliyeti metrekare başına bin 500 TL ile 2 bin TL arasında değişiyor.

Franchise bedeli olarak 30 bin Euro alınıyor. Franchise için hedeflenen aylık ciro ise 90 bin TL.

İletişim : 0216 315 32 96

  Kardo Dondurma Bayilik VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Çaygara Çay Evi Bayiliği Almak

Çay evi açmak isteyen girişimciler Çaygara çay evi’nin bayilik fırsatlarını değerlendirebilir. Cafe kahve sektörünün popüler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir