Cafe / Tatlı / Pastane Bayilikleri

Sini Börek İzmirde Franchise Verecek

Firma, bu yıl Ege Bölgesi ve İzmir’de franchise vermeyi planlıyor.

Sini Ev Böreği ve Baklava ortaklarından Levent Gül, 2006 yılından bu yana İzmir’de üretim tesisleri bulunan firmanın 2010 yılında Karabağlar’da yeni modern tesislerine taşındığını hatırlatarak, bu yıl Ege Bölgesi ve İzmir’de franchise vermeyi planladıklarını söyledi.

İzmir’de Karabağlar’daki modern tesisleri, Karşıyaka Girne Bulvarı, Şirinyer Menderes Caddesi, Güzelyalı Mithatpaşa Caddesi, Gaziemir Abdullah Arda Meydanı satış noktalarının ardından Balıkesir merkezde bayilik verdiklerini hatırlatan Gül, 2012 yılında Ege Bölgesi ve İzmir’de franchise vermeyi planladıklarını belirterek, “Türkiye genelinde börek ve baklava konusunda önemli bir marka olan, talepler doğrultusunda üretim ve müşteri portföyümüzü her geçen gün büyüten firmamız, 2012 yılındaki hedefleri arasında bulunan Ege Bölgesi ve İzmir içerisinde franchise verme planlarını gündeme getirdik. İyi bir konsept ve iyi bir gelir kaynağı ile bayilikler vermeye başladık. Yüksek gelir elde etmek isteyen yatırımcıları bu fırsatı değerlendirmeye davet ediyoruz” dedi.

Sini Ev Böreği ve Baklava markasının artık çok iyi bilindiğini anlatan Gül, logo ve marka taklitlerine karşı yasal mücadelelerini kazandıklarını ve İzmirlilerin bu tür girişimlere kesinlikle itibar etmediğini görmekten mutluluk duyduklarını ifade etti.

Sini Börek ve Baklava Şirket Müdürü Engin Hoy ise “İster 1 Tepsi , İster 100 Tepsi” sloganıyla ev ve işyerlerine ücretsiz servis ile talepleri karşılayan tescilli marka Sini Ev Böreği ve Baklava’nın ürün kalitesiyle de farkını ortaya koyduğunu anlattı. Hiçbir katkı maddesi kullanmadan en kaliteli malzeme ve Anadolu’dan gelmiş becerikli kadınların, el açması ve el emeği ile hazırlanmış ev böreği ve baklavalarının tüm Türkiye’de olduğu gibi İzmir’de de kendini kabul ettirdiğini söyleyen Hoy, “Geniş ürün çeşitlerimize her gün yenisini ekliyoruz. Örnek olarak Karadeniz Bölgesi’nin en çok bilinen tatlısı Laz Böreği yine becerikli Karadeniz kadınları aynı lezzet ve kalite ile üretilip sunuluyor. Bu ürünümüze büyük talep alıyoruz. Yeni ürünlerle de zengin ürün çeşitliliğimizi artırmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

2012 büyüme ve atılım yılı

Büyüme ve atılım yılı olarak ilan ettikleri 2012’de ev ve işyerlerine telefonla sipariş veren müşterilerine yıl içerisinde bazı ürünlerde indirimli özel kampanya fırsatları sunduklarını da dile getiren Engin Hoy, “Sipariş miktarı ister 1 tepsi ister 100 tepsi olsun, adrese ücretsiz teslim yapıyoruz” dedi.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu