Bayilik ve Franchise

Şiş Çöp Franchise Giriş Bedeli Almıyor

ŞİŞ ÇÖP
Franchise giriş bedeli yok

Türkiye’nin ilk organik tarım üreticilerinden olan Erol Çiftçi tarafından kurulan Şiş Çöp, 2 yıl önce İstanbul Bostancı’da açılmış. Şiş Çöp’ün ikinci şubesi yine İstanbul’un Anadolu Yakası’nda Yeni Sahra’da önümüzdeki birkaç hafta içinde açılacak. Şiş Çöp’ün sahibi Erol Çiftçi, “Önümüzdeki bir yıl içinde İstanbul’da 4 şube daha açmayı hedefliyoruz. Bu şubelerin 2 tanesi İstanbul’un Avrupa Yakası’nda olacak” diyor.

Şiş Çöp, tstanbul dışında ise Bursa, Rize, Ereğli (Karadeniz) Eskişehir, Ordu ve Samsun’da şubeler açmaya hazırlanıyor. Şiş Çöp ilk etapta açacağı restoranlar için firanehise giriş bedeli, sürekli franehise ödemesi ve reklam katkı payı istemiyor. Şiş Çöp restoranlarının büyüklüğü 150 ile 250 metrekare arasında değişiyor. 150 metrekarelik bir şubenin toplam yatırım tutarı ise 150 bin TL.

Şirket franchise adaylarını seçerken oldukça titiz davranıyor. Şiş Çöp’e gelen franchise teklifleri ilk etapta şirketin franchise departmanı tarafından değerlendiriliyor. Birkaç gün içinde adaya başvuru sonucu hakkında bilgi veriliyor. Olumlu değerlendirilen başvuruların neticesinde adaya randevu verilip karşılıklı görüşme yapılıyor ve franehising sistemine katılım ve süreçle ilgili detaylı bilgiler veriliyor. Eğer franehise adayının belirlediği bir lokasyon varsa, ziyaret edilip fizibilite çalışması yapılıyor. Şirketin mimarlık ve tasarım ekibi Şiş Çöp konseptini baz alarak hemen projelendirme çalışmasına başlıyor. Şiş Çöp, yatırımcısına, restoran açılışına kadar tüm süreçte destek oluyor.

Şiş Çöp restoranlarında kullanılan et ise Balıkesir ve Aydın’dan temin ediliyor. Süt danası etini tercih eden şirketin İstanbul’daki merkez mutfağında hazırlanan çöp şişler soğuk zincir bozulmadan restoranlara servis ediliyor.

Geleneksel çöp şiş lezzetini, çağdaş bir restoran konsepti içerisinde müşterilerine sunduklarını belirten Erol Çiftçi, “Çöp şişlerimiz için dana etinin en yumuşak kısımlarını özenle seçiyoruz, ustalarımız etleri küçük küpler haline getirip, incecik kargılara diziyor. Sonuna bir parça kuyruk yağı koyuyoruz. Izgarada pişirildikten sonra halka soğanlarla servis ediyoruz. Yanında odun ateşinde pişirilmiş sıcak lavaş ve salata ile ikram ediyoruz” diyor.
Telefon: 0216 3611114 E-posta: info@siscop.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu