Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Kozmetik Bayilikleri / Soapville Kozmetik Bayiliği

Soapville Kozmetik Bayiliği

Soapville Bayim Olur musun? Fuarında

Bursa merkezli Karaykozmetik, “soapville” markası ile mayıs ayından beri dağıtmaya başladığı 5 ayrı bayilik konseptini 29 Eylül – 2 Ekim tarihleri arsında İstanbul CNR da düzenlenecek olan 9. Bayim Olur musun? Fuarında görücüye çıkarıyor.Kendine has tasarımları ve hacimleri ile oluşturduğu 5 ayrı konsepti yatırımcıların hizmetine sunan “soapville”, bu konseptlerine Şimdiye kadar gösterilen ilgiden gayet memnun.

Bu değerle birlikte beraber büyüyelim…
Karaykozmetik sizlere, soapville markası ile birlikte büyümeyi teklif ediyor.

Yurt içi ve yurt dışında hakettiği noktaya koşar adım ilerleyen soapville markasının ve başarısının sizlerde bir parçası olmak istemezmisiniz?

Başarıya ulaşmış soapville konseptlerinden seçeceğiniz herhangi biri, mevcut lokasyonlarınızda yada yeni girişimde bulunacağınız ticari noktalarda sizlere soapville markasının gücü ile, keyifli bir ticaret yapma imkanı sunuyor.Bu süreçte Karaykozmetik sizlere ticari deneyimlerini aktarmayı, teknik destek çerçevesinde size ve personelinize bir takım eğitimler vermeyi, ticari ve diğer bir çok konu ile alakalı danışmanlık hizmetlerinde bulunmayı kendine bir borç biliyor.

Aşağıda detaylarını göreceğiniz 5 ayrı konseptimizden, 1 ve 2 nolu konseptleri mevcut lokasyonlarınızda, yapacağımız ikili görüşmeler ile hemen hayata geçirebiliriz.3, 4 ve 5 nolu konseptlerimiz için ise izleyeceğimiz yol haritasını kısaca şu şekilde özetleyebiliriz.Tanışma ; Web sayfamızdan ya da bizzat satış merkezlerimizden birine gelerek bizi tanıyın.

Müracaat ; Hakkınızda kısa bir bilgiye sahip olabileceğimiz başvuru formlarımızdan birini doldurun ve size referans olabilecek bilgileri girin.

Davet & Değerlendirme; Müracaatınız değerlendirildikten sonra birbirimizi daha iyi tanıyabilmek ve düşünülen ticari faliyetin detaylarını paylaşabilmek için size bir davet gönderelim ve tüm bu detayları beraber yüzyüze değerlendirip bir mutabakata varalım.

Ön Protokol ; Vardığımız mutabakat sonucunu kayıt altına almak için bir ön protokol imzalayalım.

Ön Hazırlık ; Seçtiğiniz konsepte uygun ortak çalışmalara start verelim.

Kesin Anlaşma; İki firma arasında tüm konularda anlaşmaya varılmış durumu bir sözleşme ile kayıt altına alalım ve açılış işlemlerini başlatalım.

Açılış İşlemleri; Bu adımda sizlere yer kiralanmasından, dekorasyona, siz ve çalışacak personelinizin eğitiminden, reklamasyona, ürün bilgisinden, ticari bilgilere kadar tüm alanlarda danışmanlık hizmeti verelim, tecrübelerimizi hem teorik hem de mevcut şubelerimizde pratik olarak aktaralım.

Açılış; Açılış gününü, organizasyonunu ve sonrası takip edilecek yol haritasını planlayalım.

Önemli Not : Karaykozmetik, soapville markası adına yapacağı franching sözleşmeleri için herhangi bir marka bedeli talep etmemektedir.

Birlikte büyüyebilmenin gereği olarak bu bedeli yatırımınızda değerlendirmenizi istemektedir.

Şirket Ünvanı Karaykozmetik Sanayi ve Ticaret
Limited Şirketi
Adres Zafer Plaza AVM, 1. Çarşı Katı, 1. Atrium Boşluğu Osmangazi / Bursa / Türkiye
Vergi Dairesi Osmangazi
Vergi Numarası 5230562991
Telefon +90 224 2255566
Mobil +90 535 4283328
E-mail info@soap-ville.com
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir