Spor Malzemeleri Bayilikleri

Sport 2000 franchise veriyor

Sport 2000 8 ilde franchise arıyor

Spor mağazası Sport 2000 için Türkiye genelinde franchising veriliyor. Hedefleri ise İstanbul, Bursa, Eskişehir, Konya, İzmit, Antep, Van ve Antalya mağazalarının bayiliğini yürütmüş. En nihayetinde ise global bir marka olan Sport 2000’in Türkiye distribütörlüğünü almış.

sport 2000Karma spor markalarının tekstil, ayakkabı ve ekipman grubu satışını gerçekleştiren Sport 2000’de fitness, tenis, yüzme, kayak ve daha birçok spor dalına yönelik ürün bulmak mümkün. Şu an dört mağazayla faaliyet gösteren Sport 2000, başta İstanbul, Bursa, Eskişehir, Konya, İzmit, Antep, Van ve Antalya, olmak üzere Türkiye genelinde franchising veriyor.

Başlangıç bedeli olarak yatırımcıdan belli bir tutar franchise bedeli isteniyor. Mağazanın, aylık net ciro hasılatından yüzde 3 ciro katkı payı, yüzde 2 reklam katkı bedeli alınıyor.

ANAHTAR TESLİM

Mağazaların minimum alanı, 350 ile 400 m2 arasında değişiyor. Mağaza dekorasyonunda, alışveriş merkezlerindeki mağazalar için dekorasyon anahtar teslim bedeli yaklaşık olarak 525 ile 550 TL arasında değişiyor. Bu fiyata mağaza içinde kullanılan görsel malzemeler, mankenler, askılar ve bilgisayarlar dahil değil.

Kârlılık oranının başlangıç için yüzde 40 civarında olduğu ifade ediliyor. Mağazanın açılacağı bölgeye göre aylık ciro değişiklik gösteriyor. Yatırımcı adayının ticari bir geçmişi olması ve sektörel deneyiminin, şirket için öncelikli kriterler arasında olduğu belirtiliyor.

İŞİN AYNASI

İlk sermaye: Anahtar teslim bedeli yaklaşık olarak 525 ile 550 TL arasında değişiyor.

Uygun yer: Başta İstanbul, Bursa, Eskişehir, Konya, İzmit, Antep, Van ve Antalya, olmak üzere Türkiye genelinde franchising veriyor

Ciro hedefi: Lokasyona göre değişiyor.

Bayilerde aranan özellikler: Yatırımcı adayının ticari bir geçmişi olması ve sektörel deneyiminin, şirket için öncelikli kriterler arasında olduğu belirtiliyor.

Başvuru için: 0312 426 39 44 ya da info@sport2000.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu