Cafe / Tatlı / Pastane Bayilikleri

Tatlı mı Tatlı Bayilik Veriyor

Firma İsmi : Tatlı mı Tatlı
Bayilik Kategorisi : Tatlı
Kuruluş Yılı :  1976
Şube Sayısı :  35-40
Firma Tanıtım :  “Hakkımızda Tatlı mı Tatlı, adından da anlaşılacağı gibi bir tatlı markasıdır. Aslında bizler, geleneksel irmik helvamızın hem alışılagelmiş damak zevkini muhafaza ettik, hem de keçi sütünden yapılan Kahramanmaraş usulü Dövme Dondurma ile lezzetini daha da zenginleştirdik… 1976’ dan bu güne, özellikle bölgemizde “tatlı” denince akla ilk gelen isimlerden biri olan Gürcan Teyze’ den (Gürcan KADIOĞLU) devraldığımız bayrağı, günümüz koşullarına uygun bir üretim ve dağıtım ağı ile siz geleneksel lezzet severlere ulaştırmak için çalışmaktayız.

Bayilik Şartları : Ürünler ve sarf malzemelerimiz satış noktalarımıza ve bayilerimize kargo ile ulaştırılmaktadır. (Gönderim ücreti alıcılara aittir.) Bayilerimiz sadece kap olarak satış yapabilmektedir. Firmamızın tahsil edeceği ürün bedelleri de yine kap sayısı esas alınarak karşılıklı olarak belirlenmekte ve fatura edilmektedir.Firmamız yeni bayilik sözü vermeden ve anlaşma imzalamadan önce mutlaka o bölgede daha önce satışa başlamış olan bayilerine bilgi vermekte, yeni talep edilen bayiliklere de eski satış noktalarının olumsuz etkilenmemesi durumunda belirli sayılarda onay vermektedir. Bizler için bayi haklarının korunması, firmamız ve ürünlerinin çok yakın iki noktada satışa sunulmasından daha önceliklidir.

Firmamız, bayilerimizin kap satış fiyatlarına alt ve üst sınırlarda müdahale etme hakkına sahip olmakla birlikte, satış fiyatlarını o bölgede ki bayimizin tavsiyesi ve öngörüsü doğrultusunda genelde serbest bırakmaktadır.İster Cadde-Sokak ister AVM tasarımları ile bizden hizmet alan bayilerimize, hiçbir yan ürün kısıtlaması getirmemekteyiz. Bağlayıcı olduğumuz yegane durum, ana ürünlerimizle ilgilidir.

Bayilik ile ilgili Destekler : reklam
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı :  YATIRIM MALİYETİ ÇOK DÜŞÜK OLMAKLA BİRLİKTE KAR ORANI NEREDEYSE %100’DEN FAZLADIR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu