Cafe / Tatlı / Pastane Bayilikleri

Tostcuu Bayilik Şartları

Firma İsmi : Tostcuu
Bayilik Kategorisi : Gıda-Cafe-Fastfood
Kuruluş Yılı :  2015
Şube Sayısı :  22
Firma Tanıtım :  2015 yılında kurulan şirketimiz Türkiyenin önde gelen firmalarından %100 doğal üretim yapan TORKU ürünlerinin kalitesi ile TOSTCUU nun sunumunu birleştirmiş ve kazanç kapısı olmaya başlamıştır. Geleneksel hızlı yemeğimiz olan TOST kaliteli %100 doğal ürünlerin kalitesi ile halkımızın beğenisine sunulmuştur. Merdiven altında yapılan ve içerisinde hangi kalitede hangi çeşit bir ürünün ne olduğunu bilmeden üretilen TOST lardan kurtulma vaktidir.

tostcuu

Bu sistemde ürünlerimizin son kullanıcıya ulaştırılmasıdır. Bayilik şartı olarak soğuk araç donanımına sahip müşteri portföyü bulunan yatırımcılar tarafından tercih edilmektedir. Yüksek kazanç marjı ile bu sistemle ilgilenmek ve detaylı bilgi almak isteyen yatırımcıları iletişim yollarından görüşmeye davet ediyoruz.Kalitesi ve TOSTCUU sunumu ile milletimize hizmet vermek isteyen yatırımcılarımızın 10 ile 150 m2 arasındaki yerlerinde, TOSTCUU şemsiyesine girerek aynı kalitede ve sunum ile ismimiz altına kazanç kapısı açılmasıdır. Yabancı markaların yüksek franchising bedelleri altında kalmadan kendi ülkemizin yatırımı ile kendi halkımıza kaliteli TOST ve ürünlerini sunmayı hedefleyen yatırımcılarımız iletişim bilgleri ile bize ulaşabilirler.

Bu sistemde bayilerimize aynı kalite ve standartda ürünlerimizi ulaştırmak ve kazançlarını elde etmelerine yardımcı olmaktır. Aynı kalite ve mimari projelerimizle milletimize kaliteli ve hijyenik sunumlarımızı her şubede aynı standartta sunmak için gereken tüm destekler. Sunum Desteği-Personel Eğitimi-Mimari Proje-Kullanılacak Malzemelerin Tamamı-Levha-İlan-Reklam-

Yatırım maliteyi soğutmalı araç bedeli yaklaşık 25 000 TL. Kar Marjı %40-80 arası. Yatırım maliyeti tamamen proje bazında verilmekte 8 000-TL ile 25 000-TL arasında değişmektedir.

TOSTCUU AİLESİNİN STANDART VE KURALLARINI PEŞİNEN KABÜL ETMEK

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  Hacı Ahmet KAYNAK
Telefon :  0 553 768 42 36
Web Sitesi : tostcuu.com
E-posta Adresi :  info@tostcuu.com
Adres :    Işıklar Mah.Işıklar Cadd.No:7/c KONYAEtiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu