Bayilik ve Franchise

Ütücü Arıyorum Ütü Hizmeti Bayiliği Veriyor

Utucuarıyorum tüm Türkiye genelinde franchising modeliyle bayilikler vererek hızla büyümeyi hedeflemektedir. Siz de Ütücüarıyorum.com ailesinin mutfağında yer almak istiyor ve aşağıda kısaca belirttiğimiz kriterlere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız hiç vakit kaybetmeden bizi arayın.

Franchise Adaylarında Aranan Özellikler

İşletmeci adaylarında aradığımız en temel özellik girişimci bir ruha sahip olunmasıdır. Bunun yanı sıra başarma hırs ve azmi, tercihen geçmişte başarılı iş tecrübelerine sahip olmak, asgari lise mezunu ve ütücüarıyorum.com yatırımının kişisel finansal olanaklarına sahip olmak gibi bir takım genel koşulların taşınması gerekmektedir.

Franchise Verme Koşulları

ÜTÜCÜARIYORUM, bayiliklerini belirli bir öncelik sırasına göre İstanbul ve civarı başta olmak üzere tüm Türkiye il ve ilçelerinde işletme, know-how ve marka kullanım haklarını franchise sözleşmesi ile vermektedir. Verilen lisans sayesinde kişi sahip olduğu işyerinde ütücüarıyorum.com markası altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır. ÜTÜCÜARIYORUM, irtibat ofisleri ve ütü atölyelerinin yer seçimini onay şartına bağlamıştır. Şayet kişi kendi mülkü olan bir iş yerini kullanmak istiyorsa, bu durumda yerin uygunluğu ütücüarıyorum.com tarafından değerlendirilmektedir. Zira kaliteli hizmeti en ucuza sağlamayı bizimle hedefleyen müstakbel bayimize, tecrübelerimiz doğrultusunda hedef kitlesine en uygun lokasyonda ulaşmasına destek olmak asli görevimizdir.

Uygun olan emlak girişimci tarafından kiralanır. İşletmeci adayı ve personeli ütücüarıyorum tarafından verilecek eğitimler neticesinde faaliyet göstermeye hak kazanır.

ÜTÜCÜARIYORUM bayisine yapılacak yatırım, lokasyonun özelliklerine ve girişimcinin kişisel zevklerine göre farklılık arzedebilirken, ütü atölyelerinde kullanılacak makine ve ekipmanlar, atölyenin hijyenik standartları, ürün teslim alma ve teslim etme ekipmanları, baskılı evrak ve paketleme unsurları ile profesyonel çalışan kadrosunun oluşturulması tamamen ütücüarıyorum.com tarafından gerçekleştirilmektedir. Lojistikte kullanılacak araçların standartları ve potansiyele göre değişebilecek adetleri her ne kadar ütücüarıyorum.com tarafından belirlensen de, bunların mülkiyetinin girişimciye ait olma şartı aranmamaktadır.

EV TİPİ BAYİLİK | Franchise Bedeli : 4.900 TL.

Bulunduğu ilde yalnızca sınırlı bir bölgeye hizmet verebilen bu bayilik modeli daha çok fazlaca sayıda büyük semtleri olan illerde, gerek yatırım maliyeti gerekse kazanç planı daha küçük çaplı işletmecilik yapmak isteyen yatırımcılara göre kendi evlerinde hizmet vermek isteyenler için tasarlanmış ve alt yapısı ile lokasyonu buna göre hazırlanmış bir modeldir. Ütüleme ve lojistik hizmetleri tamamen müstakbel bayi tarafından gerçekleştirilir.

Ev Tipi Bayilik İçin Size Temin Edeceğimiz Malzemeler

» 1 ad. katlanabilir kazanlı fanlı el ütülü kol aparatlı dar ütü masası
» 400 ad. gömlek askısı
» 250 adet pantolon askısı
» 160 adet etek askısı
» 1 adet 2 katlı askılık
» 1 adet tek katlı askılık
» 10kg servis poşeti(60×100)
» 500 adet katlı kıyafet poşeti(60×40)
» 10 adet toplama torbası
» 500 adet sözleşme
» 1000 adet kartvizit
» 1000 adet magnet
» 1000 adet stıcker
» 5 blok teslim alma formu
» 5 blok teslim etme formu
» 3000 adet çift yönlü insört
» 1 adet 100 koçanlık hediye çeki
» Personel kıyafet

İŞLETME TİPİ BAYİLİK | Franchise Bedeli : 9.900 TL

Bir ilde bir bölgenin tamamında tek yetkili olarak faaliyet gösterilen bu bayilik modelinde müstakbel işletmeci Ütücüarıyorum.com’un sağlamış olduğu tüm hizmetleri bulunduğu bölgede münhasıran gerçekleştirir. Ütüleme ve lojistik hizmetleri tamamen müstakbel bayi tarafından gerçekleştirilir.

İşletme Tipi Bayilik İçin Size Temin Edeceğimiz Malzemeler

» 1 ad. tam otomatik 3 çıkışlı buhar kazanı
» 1 ad. vakumlu/dar ütü tezgahı (kollu)
» 1 ad. geniş ütü tezgahı
» 2 adet buharlı el ütüsü
» 800 adet gömlek askısı
» 500 adet pantolon askısı
» 330 adet etek askısı
» 2 adet 2 katlı askılık
» 2 adet tek katlı askılık
» 20kg servis poşeti(60×100)
» 1000 ad. katlı kıyafet poşeti(60×40)
» 20 adet toplama torbası
» 1000 adet sözleşme
» 1000 adet kartvizit
» 1000 adet magnet
» 1000 adet stıcker
» 10 blok teslim alma formu
» 10 blok teslim etme formu
» 5000 adet çift yönlü insört
» 2 adet 100 koçanlık hediye çeki
» Personel Kıyafeti

Franchise Almak İçin 10 Neden

 • Türkiye’nin yerli markası olan utucuariyorum.com ve Markalar Birliği ortaklığının verdiği güvence
 • Türkiye’de önü açık ve yeni bir sektör
 • Herkes tarafından kullanılan hizmet sektörü
 • Her zaman kullanan müşteriler için avantajlı bir sistem
 • Maliyet olarak müşteriye yük getirmemesi ve evde yapılacak ütüyle aynı maliyete dışarıda ütületerek zaman kazanma avantajı
 • Düşük işletme maliyetleri
 • Düşük yatırım maliyetleri
 • Yatırımcı için kısa zamanda kara dönüşen yatırım fırsatı
 • Kolay ve hızlı işletme teslimi
 • utucuariyorum markasının sektördeki tecrübesi

İletişim

ANTALYA (BALBEY) – +90 (242) 311 02 42
ANTALYA (KONYAALTI) – +90 (242) 229 33 60
ANTALYA (LARA) – +90 (242) 316 33 22
ANTALYA (TRT) – +90 (242) 335 34 24

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

2 Yorum

 1. Ben tekstil işinde çalıştığım için bu işlere elim yatkın ütü iş biliyorum gömlek pantolon bluz gibi birçok iş yaparım Mersin merkez Akdeniz ilçesi yaşıyorum 05535886825 26 yaşındayım

 2. Merhaba ben HABİB YILMAZ Kuru Temizleme ustasıyım daha önce dedeman otelde 10 yıl çalıştım yani 14yıl bu meslekle ilgileniyorum şuan iş arıyorum Kuru Temizleme ütü işi arıyorum ilginiz için tesekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu