Bayilik ve Franchise

Vimax Temizlik Halı Yıkama Bayiliği

Vimax Temizlik Halı Yıkama Bayiliği, Vimax Temizlik Bayilik Veriyor, Halı Yıkama Bayiliği Veren Firmalar

Vimax Çalışanlarımız ile birlikte, müşterilerinin tatminini sağlayarak sağlıklı gelişmeyi evrensel kalite ve standartlarda hizmetler sunmayı amaçlar.

Bu suretle ülkesi, müşterileri, ortakları ve çalışanları için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler. Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilkönceliğimizdir.Hizmetlerimize sahip çıkmak vesonrasında müşterilerimizin yanında olmak asli görevimizidir.

Vimax Halı Yıkama Fabrikası Dürüstlük ve kalite temelleri üzerine kurulu olan şirketimiz, idari kadrosuyla ve hijyen grubu çalışanlarıyla temizlik hizmetine farklı bir boyut katmak ve sizlere en üstün hizmeti verebilmek için siz değerli müşterilerimizin ve sektörde yerini almıştır

FAALİYET KONUMUZ; HALI YIKAMA ve KURUTMADIR

Vimax Halı Yıkama Temizlik sağlık getirir bereket getirir güzellik getirir.Temiz insan, toplum içinde sevilir ve sayılır takdir edilir. Temiz insanın hastalıklara karşı direnci yüksektir.Patojen mikroorganizmalardan ve parazitlerden arınmış olduğu için hastalanmazlar. Her hangi bir bulaşıcı hastalığı da başkalarına bulaştırmazlar. Yani enfeksiyon ve kontaminasyona mani olurlar. Vimax Halı Yıkama bu temizlik olaynın bir parçasıdır.

DEĞERLERİMİZ

Hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesi ile başlar.En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü topluluğumuza istihdametmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak, verimliliklerini arttırmak, gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliği dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak Vinıax ’ın kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.

MİZYONUMUZ

Kalitede,hizmette,müşteri ilişkilerimizde sektörümüzde en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir.Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyetgösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Vimax halı Tüm ilişkilerinde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir.Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir. Türkiye ve dünya için çevre koruma bilinci ile davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir.

FİYAT POLİTİKAMIZ

Vimax halı yıkamada kaliteden ödün vererek kısa sürede çok kazanç sağlamak değil tam tersine kaliteye ağırlık vererek kalıcı ve seçkin olmaktır. Vimax halı Rekabet; ücretleri düşük tutmak değil ilkeleri doğrultusunda kendine özgü değerler ortaya koymak ve doğru yoldan ayrılmamak şeklinde değerlendirilmektedir.

ÇEVREYE ve TOPLUMA DUYARLILIK

Vimax Çocuk, doğa, çevre, sanat, bilim, eğitim ve sağlığa katkıda bulunmak, tasarruf etmek. Kıt kaynakların (Su, enerji, kağıt ve vb.) boşuna tüketilmesini önlemek, bünyesinde oluşturduğu birimler aracığılıyla gücü ölçüsünde bu alanlardaki çalışmalara verdiği maddi, manevi destekleri sürdürmek.

TEKNOLOJİ

Vimax Halı yıkama Hızla gelişen teknolojiyi kurumsal yapımızın ve iş anlayışımızın vazgeçilmez bir yardımcısı haline dönüştürmek Çevremizi hiç aklımızdan çıkarmadan…Biz de TEMA’lıyız…

Firma Adı: Vimax Temizlik
Firma Yetkilisi: Sait Kılıçtar
Telefon: 0 414 313 47 13
Fax: 0 414 313 47 13
Gsm: 0 543 808 57 57
Adres: Paşabağ Mah. 753 Sok. B/4 Blok No:38
Şanlıurfa / Merkez

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

  1. Beylikdüzü halı yıkama firması olarak bu tür bayiliklere zaman zaman katılmaktayız. Ancak bu tür bayilik sistemlerinin bir çok eksik tarafı bulunmaktadır.

    Özellikle fiyat belirleme de telefon üzerinden müşterilere verilen bilgiler ve kapıya giden biz yerel firmaların fiyatları ve halı çeşitlilikleri farkı sorun oluşturmaktadır. Bu tür problemleri çözen firmalar bu sistemde başarılı olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu