Eğitim Bayilikleri

Yabancı Dil Konuş Bayilik Bilgileri

Firma İsmi : yabancidilkonus
Bayilik Kategorisi : eğitim
Kuruluş Yılı :  2015
Şube Sayısı :  .

Yabancı Dil Konuş Bayilik Bilgileri

Firmamız (ETGi Grup) Ankara’da Hacettepe Teknokent’de faaliyet gösteren, uzaktan eğitim, video ve web konferans, sanal sınıf teknolojileri, online yabancı dil, video ve dijital içerik geliştirme teknolojileri konusunda uzman bir firmadır.

TRT Haber, Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Ankara Halk Sağlığı Müdürlüğü, Tarnet, Hacettepe Üniversitesi, TOBB ETÜ Üniversitesi, Türkiye Petrolleri Petrol Dağıtım Anonim Şirketi başta olmak üzere Türkiye’nin önde gelen kurumlarına hizmet vermektedir. Firmamız e-eğitim ve online yabancı dil konusunda uzman Türkiye’deki tek bilişim ve ARGE firmasıdır. Ayrıca değerli uzman ve tecrübeli eğitimci kadrosuyla birlikte Yabancı Dil konusunda online yabancı dil kurs hizmetleri vermektedir. Firmamız e-eğitim/uzaktan eğitim platformu olarak tüm dünyaya hizmet veren VEDUBOX entegre bulut sistemini geliştirmiştir. Bu platform üzerinden her türlü eğitimin yapılmasını sağlamaktadır.

yabancidil konus

www.vedubox.com Türkiye dünya ülkelerinin İngilizce’ye yeterlilik seviyelerini gösteren ‘İngilizce yeterlilik endeksi’ne göre, 60 ülke arasında 41′inci sırada yer almaktadır. Şirketimiz bu önemli sorunla ilgili olarak aşağıdaki şekilde bir çözüm oluşturmuştur. Amerika’da yaşayan Amerikalı öğretmenlerden uzaktan canlı pratik İngilizce dersleri verebilmekteyiz. Hiç bilmeyenler için de Amerika’da yaşayan Türk öğretmenler ders verebilmektedir. Dersler kendi geliştirdiğimiz yenilikçi eğitim platformu VeduBox kullanılarak canlı sunulmaktadır. Biz ETGi Grup – Yabancı Dil Konuş olarak ülkemizde neden insanlarımız yabancı dil öğrenemiyor ve konuşamıyor sorununa yönelik çok etkili ve sonuç odaklı hem de inanilmaz ekonomik bir çözüm oluşturduk www.yabancidilkonus.com Yurtiçi ve Yurtdışında bayilikler verilecektir.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  Bilgin yazar
Telefon :  0 312 344 88 83
Web Sitesi : www.yabancidilkonus.com
E-posta Adresi :  bilgi@etgigrup.com
Adres :    Adres Bilgileri: Hacettepe Üniversitesi İvedik OSB Teknokenti 1368. Cadde (Melih Gökçek Bulvarı) No:61/8-B 06370 İVEDİK YENİMAHALLE/ANKARA

Franchise Veren Firmalar’ın Bayilik Koşulları

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu