Cafe / Tatlı / Pastane Bayilikleri

Yedo Dondurma Bayilik Veriyor

Maraş dondurması, maraş dondurma satışı, yedo dondurma

Yedo Gıda Sanayi Ticaret Limited şirketi 1995 yılında Konya’da kurulmuştur. Konya Büsan Organize Sanayi Bölgesinde 1040 m² si kapalı 1500 m² lik modern üretim tesisinde üretimini gerçekleştirmektedir. Günlük 25 ton üretim kapasitesi bulunan tesisleri Konya’nın ilk üretim ve çalışma iznine sahip olan tesisidir.

yedo

Kullandığı modern teknoloji ve uzman kadrosu ile Maraş dondurmasını hijyenik koşullarda el değmeden üretmektedir. Sade, Çeşnili ve meyveli Maraş dondurması çeşitleri ile farklı damak zevklerine hitap etmektedir.
Ürünleri başta Konya ve ilçeleri olmak üzere Karaman, Ankara, Isparta ve Denizli’deki satış noktalarında tüketicisi ile buluşturmaktadır. Ürün ve hizmet kalitesini, müşteri memnuniyeti ile bütünleştiren Yedo Gıda San.Tic.Ltd.Şti. yaptığı marka yatırımları ile önümüzdeki dönemlerde daha çok tüketici ile buluşmayı planlamaktadır.

Misyonumuz

Türk damak evkine hitap eden, sağlıklı ve lezzetli, efsanevi Maraş dondurmasıni eğlenceli bir ağa öğün olarak, daha çok tüketici ile buluşturmak ve sağlıklı beslenmelerine katkıda bulunmak.

Vizyonumuz

Misyonumuz doğrultusunda yatırımlarımızı sürekli artırarak lezzetimizle olduğu kadar, teknoloji, hijyen ve kalite standartları ile öncelikle bölgemizde ve sonrasında sektörün önde gelen firmalarında olmak.

Kalite Politikamız

Hammadde alımından müşteriye sunuma kadar ki tüm aşamalarda, uluslararası sağlık ve hijyen standartlarını uygulamak.

Ürün kalitemizden ve lezzetimizden asla taviz vermeden, en doğal malzemeler ile üretimimizi gerçekleştirmek.

Üretimini gerçekleştirdiğimiz dondurmalarımızı, müşteri odaklı hizmet anlayışımız ve güler yüzlü satış politikamız ile tüketicilerimize sunmak.

YEDO GIDA SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

Fevzi Çakmak Mah. Necip Fazıl Cad.
Yeni Şekerciler Sitesi No: 24
Karatay/KONYA

Tel : 0 332 345 21 00 pbx
Faks: 0 332 345 21 03

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu