Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Cafe / Tatlı / Pastane Bayilikleri / Zafiran Safranbolu Lokumcusu Cafe Konsepti İle Bayilik Veriyor

Zafiran Safranbolu Lokumcusu Cafe Konsepti İle Bayilik VeriyorZAFİRAN MEŞHUR SAFRABOLU LOKUMCUSU
Lokumda fırsat var

Türkiye’de franchise veren ilk lokum markası olan Zafiran, ilk cafe-mağaza konseptli mağazasını haziran ayında İstanbul Ataşehir’de açtı. 2015’e kadar yurtiçinde altı, yurtdışında iki mağaza açmayı hedefleyen şirketin metrakare yatırım maliyeti 100 metrakarelik bir dükkan için ortalama bin-bin 200 dolar civarında.

zafiran lokum
Kiosk tarzı şubelerde ise yatırım maliyeti ortalama 20 bin dolar. 2014’e kadar sürekli franchise ödemesi almayan şirket, 2014 sonrasında ise 20 bin dolar talep ediyor. Fatura bedeli üzerinden yüzde 5 franchise giriş bedeli verilmesi gerekiyor. Ciro üzerinden aylık reklam bedeli alınmıyor. İstanbul, Bursa, İzmir ve Antalya’da büyümek isteyen şirket, kiosk, 35-150 metrekare arası satış mağazası ve lokum cafe konsepti şeklinde çeşitli mağaza tipleri sunuyor.

Ciro hedeflerinin mağaza modeline ve lokasyona göre değiştiğini söyleyen şirketin genel müdürü Erman Eren, yatırımın geri dönüş süresinin ortalama 36 ay olduğunu belirtiyor.

Tel: +90 216 441 10 82

  Meşhur Baklavacı İmamoğlu Bayilik VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Çaygara Çay Evi Bayiliği Almak

Çay evi açmak isteyen girişimciler Çaygara çay evi’nin bayilik fırsatlarını değerlendirebilir. Cafe kahve sektörünün popüler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir