Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Kozmetik Bayilikleri / Arose Aromatik Terapi Ürünleri Bayilikleri / Temsilcilikleri

Arose Aromatik Terapi Ürünleri Bayilikleri / TemsilcilikleriArose Herbal Türkiye

Ufo Danışmanlık ve Tic.Ltd.Şti. olarak; Arose Herbal Aromatik Terapi Ürünlerinin Türkiye distribütörlüğünü yürütmekte ve bu harika ürünleri Türk tüketicisinin kullanımına sunmaktayız.

Ürünlerimiz; geleneksel çiftliklerde hasat edilen en iyi Tayland bitkilerinden %100 doğal olarak üretilmiştir ve hiçbir kimyasal katkı içermemektedir. Özgün aromatik kokusu ile size müthiş bir rahatlama hissi verecek ürünlerimiz ile geleneksel Thai SPA keyfini artık evinizde yaşayabilirsiniz.

Wan-Sao-Long Efsanesi

Wan-sao-long; bayanların yakın arkadaşı bitki anlamına gelmektedir. Tayland’ın çok sınırlı bölgelerinde yetişen bir Thai bitkisidir. Parfümün henüz olmadığı eski zamanlarda, erkeklerin kadınları kendilerine aşık etmek için Wan-sao-long bitkisinin güçlü kokusundan yararlandıkları söylenir. Ayrıca Wan-sao-long’un şans ve bolluk ağacı olduğuna inanılır. Bu bitkinin sadece şanslı veya bahtı açık insanlar tarafından yetiştirilebildiği rivayet edilmektedir.

Tayland’da hoş kokusundan dolayı, çok eski zamanlardan beri geleneksel olarak bu bitkiye büyük değer verilmiştir. Keyif veren kokusunun yanısıra, cilt enfeksiyonlarında, yara ve kesiklerde antiseptik özelliği ile tedavi edici özelliği de vardır. Bu antiseptik özelliği Wan-Sao-Long bitkisinin değerini de artırmaktadır. Wan-Sao-Long, ıslak ve soğuk iklimlerde yetişir. Tayland’ın güneyinde bulunan bu bitki Racburi’ye doğru uzanır. Günümüzde iklimin soğuk ve nemli olduğu Tayland’ın Kuzeydoğusu ile kuzeyin bazı bölgelerinde yetiştirilmektedir.
Wan-Sao-Long bitkisinin hemen hemen bütün parçaları kullanışlıdır. Köklerinden yapraklarına kadar bitkinin tüm gövdesini kullanabilmekteyiz.

Tüm Arose Aromatik Herbal ürünlerimizde; ana içerik olarak kokusu eşsiz olan Wan-Sao-Long bitkisini kullanmaktayız. Yüksek kalite standartlarını güvenceye almak için kendi Wan-Sao-Long tarlamızda bu bitkiyi yetiştirmekteyiz. Tayland’ın Kuzeydoğusunda olan tarlamız kimyasal maddeden arındırılmış bir bölgededir.

AROSE AROMATİK TERAPİ ÜRÜNLERİ

Kas ağrı, gerilme, sertleşme, tutulma, spazm, kramp gibi sorunlarda kullanılan %100 doğal, CE Markalı, Sağlık Bakanlığı UBB kayıtlı, Türkiye’de benzersiz ilk ve tek olan Arose Aromatik Terapi Ürünlerinin satışı için;

  Le Château du Bois Bayilik Şartları

İL BAYİLERİ

İlinde tek yetkili bayi olarak; ürünleri tanıtacak, satışı gerçekleştirecek, satış plan ve stratejilerini oluşturarak uygulayacak, satış noktaları oluşturacak yüksek kar marjı ile çalışmak isteyen il bayileri,

SATIŞ NOKTALARI

Yüksek kar marjı ile satış noktamız olmak isteyen; Eczaneler, Medikal Ürün Satanlar, SPA Merkezleri, Masaj Salonları, Güzellik Merkezleri, Spor Merkezleri, Kişisel Gelişim Merkezleri, E-ticaret Siteleri ve bu gibi kurumlar,

SATIŞ TEMSİLCİLERİ

Yüksek kar marjı ile çalışmak isteyen; doğrudan satışta tecrübeli, müşteri portföyü olan, tercihen kendisine bağlı doğrudan satış ekibi olan satış temsilcileri arıyoruz.

İlgili Kişi : Ulaş Nikbay

Başvuru Tel : 0212 322 89 54
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Loris Parfüm Bayilik Bilgileri

Koku konseptiyle bir adım önde olan Loris parfüm satış bayiliği almak kazançlı olacaktır. Her şehir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir