Cafe / Tatlı / Pastane Bayilikleri

Bitez Dondurma Salonu Açabilirsiniz

Dondurma üzerine kafe açmak isteyen yatırımcılar kazançlı sektörde yerini almak için Bitez dondurma bayiliği alarak kendi dondurma dükkanını açabilir.

Bitez’den çıkan efsane lezzet

12 şubesiyle hizmet veren Bitez Dondurma, şubelerinde konsept olarak Bodrum’u yansıtan renk ve tasarımları kullanmaktadır.

1995 yılında Mehmet, Ahmet, Ramazan ihtiyar Kardeşlerin ilk olarak Bitez köy meydanında hizmete açtığı Bitez Dondurma ile Usta Ahmet, Mehmet ve Ramazan İhtiyar, taze meyvelerden katkı maddesi olmadan ürettiği dondurmaları Bitez halkına sunmuştur. %100 organik olan meyveler özenle üretilip toplanmakta, gıda mühendisimizin öncülüğünde lezzet yelpazenize sunulmaktadır.

Bitez dondurma
Bitez dondurma

1995 yılında Mehmet, Ahmet, Ramazan İhtiyar Kardeşlerin ilk olarak Bodrum Bitez köy meydanında hizmete açtığı Bitez Dondurma, içeriğinde kullandığı doğal ve sağlıklı ürünlerle ön plana çıkıyor. Organik meyveler kullanılarak hazırlanan dondurmasını katkı maddesi kullanmadan doğal yöntemlerle üreten Bitez Dondurma, gıda sektöründe bayilik veren firmalar içinde yatırımcıların en çok tercih ettiği markalar arasında.

Limonlu dondurma dışında pek çok çeşidinde şeker kullanmayan markanın Bodrum’da 10, Ankara’da iki, İstanbul’da iki, Antalya’da bir olmak üzere 15 şubesi bulunuyor. Kafe konseptinde açılan Bitez Dondurma, bayileri için yarısı depolama alanı olarak kullanılmak üzere en az 70 metrekare alana sahip yerleri tercih ediyor.

Kurucu Ortak ve Genel Müdür Mehmet İhtiyar;

”Bodrum’da şubelerimize ek olarak beachlerde korner ve dondurma dolapları ile yer alarak bilinirliğimizi artırıyoruz. Hedefimiz yıl sonunda 20 şubeye ulaşmak”dedi.

Franchise giriş bedelinin 75 bin TL olduğunu yatırım geri dönüş süresinin ortalama 18-20 ay civarında olduğunu belirten Mehmet ihtiyar;

”Dükkan tipi büyüklüğüne paralel yatırım bedelleri farklılık gösteriyor. Midi dükkan 60-80 m2 olup yaklaşık 30.000 $ – 40.000 $ yatırım bedeli gerektirmektedir. En büyük konseptimiz olan maksi ise 100 m2 ve üstü mekanlar için olup yaklaşık 35.000 $ – 50.000 Ş yatırıma gerek duymaktadır. Ayrıca franchaise olacaklara %2 oranında yıllık ciro katkı payı ve %3 oranında da reklam katkı payı veriyoruz. Öncelikle tercih ettiğimiz iller; İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Antalya, Eskişehir, insan trafiği fazla olan lokasyonlara ek olarak AVM ya da iş merkezi yakını yerler tercihlerimiz arasında”dedi.

Girişimciler için tercih sebebi

Bitez Dondurma zincirinin yüksek kaliteli bir iş organizasyonu olarak tanınması ve en iyi lisans imkanlarından birisi olmasının temel nedeni, verilen Bitez Dondurma eğitim ve destek programlarıdır. İşletmecilere verilen kaliteli eğitimler, restoran dekorasyonu ve ekipman yerleşimi, ulusal ve lokal pazarlama destekleri, mal ve hizmet standartlarının sürekliliğini sağlamaya yönelik malzeme alımı ve kalite kontrol hizmetleri, ürün araştırma ve geliştirme gibi; firma eksperlerinin sağlayacağı danışmanlık hizmeti de işinizi büyütmenize yardımcı olacak.

Bitez Dondurma Bayilik İletişim

0 549 520 20 77
bitezdondurma.com
info@bitezdondurma.com

Dondurma Bayiliği Veren Firmalar

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu