Anasayfa / Bayilik ve Franchise / British Time Dil Okulları Franchising Sistemiyle Şubeler Açacak

British Time Dil Okulları Franchising Sistemiyle Şubeler Açacak
BRİTİSH TIME DİL OKULLARI
Yurtdışında da şubeler açıyor

British Time Dil Okulları’nın Kurucusu Mehmet Karataş, ilk kez franchising sistemiyle şubeler açma kararı aldıklarını söylüyor.

1998’den bu yana faaliyet gösteren British Time Dil Okulları’nın altı şubesi var. Bu şubelerin tamamı İstanbul’da (Bakırköy, Mecidiyeköy, Taksim) bulunuyor.British Time, önümüzdeki beş yıl içinde şube sayısını 81’e çıkarmayı hedefliyor. Karataş, “British Time’a talep oldukça fazla.

Türkiye’nin her yerinden, Edirne’den Diyarbakır’a kadar bize ne zaman burada şube açacaksınız diye e-postalar geliyor. Eğitim hizmetlerimizi kısa zamanda bütün Türkiye’ye yaymayı planlıyoruz. Şu anda bununla ilgili olarak ciddi bir Ar-Ge çalışması yapıyoruz. Franchise altyapısını hazırlıyoruz” diyor. British Time’ın büyüme planları sadece yurtiçiyle sınırlı kalmayacak. Aynı zamanda Kanada ve Malta’da da dil okulu açma çalışmalarına başlanmış durumda.

British Time’da sadece İngilizce eğitimi veriliyor. Kurumda her yaş ve seviyeye uygun eğitim programları var. Ayrıca TOEFL-KPDS-PROFICIENCY-IELTS gibi sınavlara yönelik eğitim programları da bulunuyor.

Telefon: 0212 660 40 00
E-posta: bakirkoy@britishtime.com.tr

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir