Eğitim Bayilikleri

Kids Education Academy – Kreş ve Anaokulları Bayilik

Kreş ve anaokulu açmak mantıklı bir yatırım olarak öne çıkmaktadır. Lokasyon olarak anaokulu ve kreş eksikliği gördüğünüz bölgeleri tespit edip bayilik alarak bu işe başlayabilirsiniz.

Kids Education Academy – Kreş ve Anaokulları Franchise Variyor

Firma Tanıtım : Amerika’da yaygın olarak kullanılan eğitim programı, KIDS EDUCATION ACADEMY ile yollarını birleştirdi. Çocuklarımızın gelişimleri göz önünde bulundurularak çoklu zeka kuramı ve etkin öğrenme yöntemi ile hazırlanan programlar eşliğinde klasik kreş anlayışına son veren KIDS EDUCATION ACADEMY’de çocukların yetenekleri ön plana çıkarıldığından becerileri artmaktadır. Kurumlarımızı diğer kreşlerden ayıran en önemli etkenler; EARLY ENGLISH (Erken İngilizce) ve EARLY MATH (Erken Matematik) eğitimleridir.

Özel metotlar eşliğinde verilen İngilizce eğitimi ile çocuklarımız İngilizce konuşmanın doğal bir süreç olduğunu yaşayarak öğrendikleri için ana dil telaffuzuna sahip olmaktadırlar.

Özel yöntemler eşliğinde Matematiği erken yaşlarda öğrenen çocuklarımız, matematik ile hayat arasında sıkı bir bağ kurup, eğlenceli eğitim sayesinde çok yönlü, analitik ve somut düşünce gücüne sahip olmaktadırlar.

KIDS EDUCATION ACADEMY’de çocuklarımız keşfeder, öğrenir, oynar ve özgüveni yüksek bireyler olarak büyürler.

Firma İsmi : KIDS EDUCATION ACADEMY – KREŞ ve ANAOKULLARI
Bayilik Kategorisi : EĞİTİM
Kuruluş Yılı : 1997
Şube Sayısı : 4

Bayilik Şartları : Bayilik şartlarımız franchise adayı ile yapılacak yüzyüze görüşmelerde ifade edilecektir.

Bayilik ile ilgili Destekler : Bayimiz olacak kurumlara hizmet içi eğitimin yanısıra eğitim programı, eğitim materyalleri, yayın ve reklam desteği verilecektir.

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : Franchise giriş bedeli 18.000 TL olup ilk 5 temsilcimizden giriş bedeli alınmayacaktır.

Tüm temsilcilerimizin aylık katılım bedeli 690 TL + KDV dir.

Bayimiz olabileceğiniz gibi mevcut kreşiniz için yayın anlaşmalı kurum bayimiz de olabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : İBRAHİM CANDAŞ
Telefon : 0-532-765 11 12
E-posta Adresiniz : franchise@kidseducationacademy.com

Daha fazlası firma için: tıklayınız

Anaokulu Açmak İstiyorum Diyenlere

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

  1. koskoca izmir’de çocuğumu göndereceğim doğru dürüst bir okul öncesi kurum bulamadım. her kurum alacağı paranın derdine düşmüş. yazık… sizinle beraber izmir’de bu eğitim programını yapmak istiyorum. ben de eğitimin içinde olan biri olarak bana maliyetler hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu