Cafe / Tatlı / Pastane Bayilikleri

Bulutoğlu Börek Franchise Veriyor

Bulutoğlu Börek Bayilik Veriyor

Türkiye’nin 100lerce kuruluşuna Su böreği Baklava üreten Bulutoğlu Börek & Baklava 3 Ana başlık altında hizmet vermektedir.

1) Toptan Su böreği ve baklava satışı : İstanbuldan Ankaraya kadar günlük 150 noktada Bulutoğlu börek&baklava ürünleri tüketilmektedir.

2) Evlere Tepsiyle Satış : Özel gün davet , doğum günü , organizasyon için haftanın 7 günü boyunca 24 saat İstanbul genelinde evlere su böreği baklava satışı yapılmaktadır. Müşterilerimiz en ucuz fiyata (kg fiyatına) siparişe göre üretilen sıcak ve taze olarak tepsiyle su böreği baklava  alabilmektedir. Bu şekilde her gün 200 noktaya ürünlerimiz servis edilmektedir.

3) Franchise Perakende Satış Noktaları : İstanbul genelinde artan yoğun ilgi üzerine su böreği baklava satışı aynı zamanda her türlü unlu mamullerin satışıyla birlikte müşterilerimize kg lık olarak ve tepsiyle satış olarak ekonomik ve en kaliteli koşullarda satış yapılabilmektedir.

Bulutoğlu Börek Ürünlerinin kalitesinden ve farkından faydalanabilmek için İstanbul genelinde çok uygun koşullarla franchiselar verilecektir.

Bulutoğlu Börek Başvuru Kriterleri

İLK 5 ŞUBE İÇİN İSİM HAKKI TALEP EDİLMEYECEKTİR
MİNİMUM 60 METREKARE İLE 80 METREKARE ARASI MEKAN GENİŞLİĞİ
SİRKÜLASYONUN YOĞUN OLDUĞU ANA HARTERLER ÜZERİ VE KONUT YERLEŞİMİNİN YOĞUN OLDUĞU BÖLGELER
YATIRIM BEDELİ MİNİMUM 35.000 MAKSİMİM 50.000 TL ARASI

SAĞLANACAK HİZMETLER
LOKAL VE GENEL REKLAM DESTEĞİ, TANITIM  VE REKLAM KAMPANYALARI
SATIŞ  FAALİYETLERİNİN YÜRÜTÜLMESİ
SATINALMA DESTEĞİ
LOJİSTİK DESTEK
KALİTE GÜVENCE
ÜRÜN KG BAZINDA %100 KARLILIK
UYGUN GÖRÜLMESİ HALİNDE % 50 YATIRIM DESTEĞİ

Farkımızdan yararlanmak için ve detayları görüşebilmek için bizimle irtibata geçiniz.
Bulutoğlu Börek İletişim Tel : 0 212 549 47 74
Mail : Franchise@bulutogluborek.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

  1. 27 yıllık devlet memuruyum 1963 doğumluyum ankarad uzun yıllar piza köfte ve pide kebapcılarda işletme müdürlüğüve muassebelerinde ve paket servislerinde görev yaptım şimdi emekli olmak istiyorum bu uzun yıllara dayanan tecrübelerimle kendi işimi kurmak istiyorum şartlar uygun olursa antalya serik ilçesi boğazkent beldesinde yazlığım var 8-9 ay olan yaz sezonunda çok kalabalık bir bölge lüks oteller bölgesi ve çok fazla yazlık siteler bölgesi burada bayiliğinizi almak isterim saygılarımla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu