Cafe / Tatlı / Pastane Bayilikleri

Ci Gusta Dondurma Franchising Sistemiyle Şubeler Açacak

Cl GUSTA
Frozen yoğurt ve İtalyan dondurma

İtalyan dondurma hammaddeleri üreticisi PreGel’in dünyaca ünlü dondurma markası ci gutsa Türkiye’de şube sayısını artıyor. Ci gusta Türkiye Genel Müdürü Tahir Haytoğlu, “Türkiye’de ilk mağazamızı İstanbul’da Trump Towers AVM’de açtık. Yakında Antalya, Bodrum, İstanbul, Ankara, Bursa, Eskişehir, Antakya ve Bolu’da şubeler açılacak” diyor. Ci gutsa, franchising sistemiyle şubeler açacak. Şirketin franchising sistemi mobil stant, kiosk, küçük ve büyük mağaza olmak üzere dört farklı modelden oluşuyor. Yatırım maliyetleri iş modellerine göre 20-150 bin euro arasında değişiyor. Ayrıca aylık cirodan yüzde 5 pay alınıyor. Şubelerde özel formüllerle hazırlanan frozen yoğurt ve gelato ürünler müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Firma İsmi : ci gusta!
Bayilik Kategorisi : cafe – dondurma
Kuruluş Yılı :  2012
Şube Sayısı :  4
Firma Tanıtım :  ci gusta! dünyanın en büyük dondurma ve pastacılık ham maddeleri üreticilerinden biri olan İtalyan bir firmasının aile bireyleri tafından kurulan, uluslararası bir dondurma-cafe zinciridir. İtalyan devi firma, Frozen yogurt ve soft gelatonun mucidi olup dünyanın en büyük markalarına dondurma ve pastacılık ham maddeleri tedariği yapan bir firmadır.

ci gusta! ağırlıklı olarak frozen yogurt, soft gelato ve artisinal gelatonun yanında, mükemmel İtalyan kahve ve tatlı çeşitleriyle oldukça dinamik, eğlenceli ve yenilikçi bir konsept sunmaktadır.

Dört tip iş modelimiz mevcuttur:

1-Shop in shop (stand)
2-Kiosk/Küçük Mağaza
3-Orta Mağaza
4-Büyük Mağaza

İş modellerine göre yatırım maliyeti değişebilmektedir.
Bayilik ile ilgili Destekler : Eğitim (üretim, yönetim, pazarlama, Satış), gerektiğinde personel tedariği, teknik destek. Bayimiz her zaman bizi yanında hissedecektir.
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı :  İş modellerimize göre yatırım maliyetleri, anahtar teslim olarak (kdv hariç, her şey dahil) 20,000 Euro ile 200,000 Euro arasında değişmektedir.

Kar marjımız ise %300 civarındadır.
Bayilik için ek şartlar: Girişimci olmak, güçlü bir finansal altyapıya sahip olmak, yenilikçi ve istekli, heyecanlı olmak.

Ci Gusta Dondurma İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  Tahir Haytoğlu
Telefon :  0533.769 68 60
Web Sitesi : cigustaturkiye.com
E-posta Adresi :  cigusta@cigustaturkiye.com
Adres :    Ofis:Barbaros Mah. Sümbül Sokak, No:5 Deluxia Palace, K:13, D:365 ataşehir -İstanbul

Mağaza: Trump AVM, B3 Çocuk katı, Mecidiyeköy-İstanbul

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

  1. Kaç bayisi iflas etmiş bi sorun bakalım, eski bayileriyle 5 dk lik bir sohbet allah korudu demenize yetecektir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu