Bayilik ve Franchise

Diasa franchising sistemiyle yeni şubeler açacak

diasa franchising sistemiyle yeni şubeler, diasa bayilik, diasa franchising, diasa mağazası açmak, girişimcilere kendi işini kurma fırsatı

DiaSa
“Marka garantili güvenli iş sunuyoruz”
DiaSa 39 şehirde 1000’in üzerinde mağazaya ulaştı. Bunların 405’i franchise. Bu yıl da franchising sistemiyle yeni şubeler açacaklarını belirten DiaSa İş Geliştirme Direktörü Cem Diler, “Franchising, yerel marketlerin gelişmesine katkı yapan önemli bir sistem. 1989’da başlayan franchising çalışmaları, kişilere kendi işini kurma olanağı yaratırken diğer yandan da finansal ve ticari risklerden uzak, karlı bir yatırım haline geldi. Türkiye’de kendi alanında franchising veren tek markayız” diyor.

Yeni açılacak mağazalar için öncelik verilecek iller şöyle sıralanıyor: Mersin, Tarsus, Osmaniye, Antakya, Niğde, Nevşehir, Aksaray, Çorum ve Şanlıurfa. DiaSa’nın franchise giriş bedeli 2 bin 500 euro. Ortalama işletme maliyeti 100-150 bin TL arasında değişiyor. Franchisee’den işletme kar payı ya da reklam ücreti alınmıyor.

Cem Diler, DiaSa’nın franchising sisteminin girişimcilere düşük yatırım maliyetiyle kendi işinin sahibi olma fırsatı sunduğunu vurguluyor. DiaSa franchise adaylarının talepleri doğrultusunda ideal mağaza yerlerinin değerlendirilmesi ve temin edilmesinde destek oluyor.

Telefon 0212 329 38 00
Web: diasa.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

  1. diasa bayisiydim 120 bin zararla kapattım skt iadesi yok %10 kar marjı indirimli ürünler kaldiki onlar satılıyor onların kar marjıda %4 bu 4 ile son kullanma tarihi gelen attıgınız ürünlerimi elektiriğimi suyumu çalışanımı devete verilen vergiyimi belediyeye verilen paralarımı verirsiniz siz düşünün bide diasa istediği malı yani depoda fazla olan ürünü size gönderir ister satın ister satmayın açarken söle olcak böle olcak dendi açıldı söylenenler unutuldu yok sözleşmede öle yazmıyor dendi.anlayacagınız diasa malını size toptan peşin satıyor siz ne yaparsanız yapın aman açmadan iyi araştırın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu