Eğitim Bayilikleri

Dil eğitim kurumu American Time girişimci arıyor

American Time Franchising Vermeyi Planlıyor

Dil eğitim kurumu American Time, 2014 yılıma kadar 13 adet franchising verecek. Türkiye genelinin hedeflendiği bu franchise atağında başlangıç bedeli olarak 20 bin TL alınıyor.

American Time, 2010 yılından bu yana Türkiye’de dil eğitimi veriyor. Genel merkezi İzmit’te olan American Time, şu anda yedi şubeyle faaliyet gösteriyor. 2014 yılma kadar 13 adet daha franchising vermeyi planlayan American Time, girişimcilere de bu anlamda yatırım fırsatı sunuyor.

American Time

American Time Şubeler Koordinatörü Aytaç Aldırmaz, yabancı dil öğretiminde ve özellikle de İngilizce’de, özgün bir yöntemle, en kısa zamanda üzerinde çalışılan dili konuşulur ve yazılır hale getirmeyi hedeflediklerini söylüyor. Bunun için Avrupa Dil Portfolyosu’na uygun ve genelde uygulanan yöntemlerden daha farklı ve daha kısa zamanda sonuç alınan bir metotla eğitim verdiklerini belirten Aldırmaz, “Aynı alanda faaliyet gösteren kurumlardan ayrılan en önemli yönümüz de burasıdır. Kurumumuz, şubeleş-me çalışmalarına ağırlık vermeden önce özellikle eğitim altyapısını kurmuş ve şubelerinin de kullanımına açmıştır” diyor.

SATIŞ VE PAZARLAMA STRATEJİSİ

Başlangıç bedeli olarak 20 bin TL alınıyor. Royalty ise aylık bin 500 TL. Türkiye geneline franchising verilmesi planlanıyor. American Time, eğitim altyapısını tamamladıktan sonra şubelerinde de uygulanmak için formatlan-mış satış ve pazarlama stratejilerini de oluşturmuş. Merkezde ve pilot şubelerde uygulanarak hatalardan arındırılmış bu sistemin franchise şubelerinin işini kolaylaştırdığını belirten Aldırmaz, şöyle devam ediyor: “Zaten kurumsal olarak en önemli farklardan biri de bu noktada. Kurumumuzda genel merkezde oluşturulan planlar ve uygulama stratejileri şubelerin de kullanımına açık. Tüm çalışmaları şubelerin de yararlanabileceği şekilde formüle ettik. Franchise bedellerini belirlerken de şubeleri azami ölçüde düşündük. Giriş bedeli olarak alınan bedeli ve aylık üyelik bedellerini düşük tuttuk.”

İŞİN AYNASI

Uygun yer: Türkiye genelinde franchising verilecek.

İlk sermaye: Başlangıç bedeli olarak 20 bin TL alınıyor.

Ciro hedefi: Lokasyona göre değişiyor.

Bayilerde aranan özellikler: işinin başında duracak, marka değerini koruyacak girişimciler aranıyor.

Başvuru için: 0262 32111 50

Dil Okulu IQ Akademi Bayilik Veriyor

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu